Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rehabilitacja kręgosłupa

~melissia #76
Warto zapoznać się przy okazji z wypożyczalnią IMED, ponieważ tam możecie znaleźć chociażby łóżka rehabilitacyjne https://wypozycza...ozka-rehabilitacyjne dostępne w różnych wielkościach i występujące z różnorodnymi akcesoriami. Znajdziecie tam wszystko co będzie wam potrzbene do dobrej opieki nad chorym w domu.
Cytuj
Sabre #77
Teraz raczej ciężko będzie się dostać na jakąkolwiek rehabilitację.
Cytuj
Lenka8890 #78
Ostatnio wiele dobrego słyszałam o korzystaniu z takich sprzętów rehabilitacyjnych jak pionizator dziecięcy, który doskonale sprawdza się np. w przypadku mózgowego porażenia dziecięcego lub po urazach i wypadkach. Z tego co kojarzę to urządzenia tego typu znajdziemy na orto-sklep.pl
Cytuj
~Monika11W #79
Witam polecam szkolenia teraz i szkolenia on-line http://szkolenia-mazur.pl dla rehabilitantów i fizjoterapeutów.
Cytuj
gingero #80
Jeśli nie wiesz, dokąd najlepiej wybrać się na rehabilitację, to ja z własnego doświadczenia mogę Tobie polecić centrum rehabilitacji Open Medical w Krakowie: https://openmedical.pl/. Jestem pewna, że efekty zobaczysz bardzo szybko i będziesz z nich zadowolona. Ja serdecznie polecam to miejsce.
Cytuj
kinibrown21 #81
nie ważne czy długa i kosztowna, chodzi chyba o to, żeby pomogła? W końcu bez zdrowia ani rusz. Ja już dwukrotnie byłem pacjentem z centrum rehabilitacyjnego Multimed które mieści się w Warszawie. Jestem zawsze zadowolony z efektów ich pracy, wspaniały zespół lekarzy i fizjoterapeutów, ćwiczenia może czasem bolą, ale dają super efekty, dzięki ich pracy i wytrwałości pomogli wielu osobom. Także w razie problemów polecam!!
Cytuj
KowalskaA #82
Z tym już nie ma żartów, trzeba podejść do tego na poważnie. Też wiadomo w zależności od tego jakie to są problemy, bo te mogą być przeróżne. Pomoc firmy Brand Vital także może świetnie się sprawdzić. Ja znalazłam na ich stronie https://www.brand...koncentratory-tlenu/ koncentratory tlenu niezbędne do opieki nad moją babcią. Proponują tu różne urządzenia do rehabilitacji, opieki nad osobami starszymi, także i na wynajem.
Cytuj
amidud #83
Bardzo dobrą placówką jeśli chodzi o leczenie prywatne jest także szpital w lublinie: https://zagielmed.pl/. Byłam u nich operowana na kręgosłup i bardzo pozytywnie wspominam.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany