Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Aranżacja mieszkania

~Biedroneczkaaa #31
A czy zaglądaliście już na stronę https://grupamo.pl ? Możecie tam znaleźć świetne przykłady na wykończenie wnętrz z zastosowanie poszczególnych produktów czy materiałów takich jak płytki w danym wnętrzu. W ten sposób dowiecie się podstawowych informacji o produkcie i możecie zobaczyć jak się prezentuje w rzeczywistości.
Cytuj
~klarkaa #32
Mieszkanie na pewno musi być wyposażone we wszystko co tylko będziemy chcieli, ale też musimy pamiętać o dobrym guście, żeby nie przesadzić. Ja to lubię takie nowoczesne mieszkania, kiedy wszystko jest dobrane w fajnym guście, gdzie dom faktycznie jest miejscem gdzie można odpocząć. Sama nawet się teraz zastanawiam nad sterowaniem światłem za pomocą aplikacji na telefonie https://www2.meet...l-pl/philips-hue-app co wy o tym sądzicie?
Cytuj
~Aimee #33
A widzieliście link do oferty sklepzramami.pl? Bo jak urządzacie mieszkanie to na pewno wam się ten namiar przyda. Tam znajdziecie różne artykułu do oprawy zdjęć, obrazków, różnych rysunków. Co tylko będziecie chcieli... Mają tam atrakcyjne ceny i doskonałej jakości produkty. Dlatego warto tam zajrzeć.
Cytuj
mami1 #34
Mieszkanie parterowe jest bardzo wygodne, jednak gdy pojawią sie dzieci to robi się ciasno. Dlatego my nasze mieszkanie zamienilismy na nieduzy dom dwupiętrowy. Jestesmy w trakcie wykanczania. Osobiscie bardzo podobają mi się wnętrza gdzie dominuje szkło. Kolejnym krokiem przed nami jest wybór podłogi, zainteresowały mnie szklane podłogi http://szklarzokuniew.pl/ które stają sie bardzo modne. Zakład szklarski T. i M. Czerwińskich od wielu lat podejmuje się realizacji w Polsce i za granicą. Myślę, że przyjrzymy sie ich ofercie.
Cytuj
aleks454 #35
Mieszkania w Poznaniu znajdziecie na stronie http://ronson.pl/ - polecam.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany