Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Aranżacja mieszkania

Troker #76
Cytat: Krisiti90 (2019-12-17 17:40)
Od większych mebli do mniejszych dodatków. W tej kolejności aranżujcie swoje mieszkanie.


Jeżeli chodzi o dodatki do mieszkania, to warto jest nie zapomnieć o jakiejś praktycznej wycieraczce, bądź macie do wycierania butów https://www.aluma...ukty/maty-wejsciowe/ pod drzwi wejściowe. Tego typu dodatki uważam za niezbędne, ponieważ pomagają nam w utrzymaniu czystości wewnątrz domu. Poza tym mogą też dawać jasną informację naszym gościom, że cenimy sobie porządek.
Cytuj
~wiesiotraderspecj #77
Cytat: suzi (2018-09-13 11:34)
Ja uważam, że warto stawiać na odważne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań są na przykład naklejki na drzwi. Słyszeliście o czymś takim? Na stronie https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-drzwi-195.html zapoznacie się z ofertą. Okazuje się, że drzwi wcale nie muszą być nudne.


Ja kupiłem okno ale zawias mi poszedł w zimę. W dwóch w całym domu. To jakiś spisek hehehe. Musiałem wymienić zawiasy w oknach.
Cytuj
aneczka10 #78
Jeżeli jesteś w trakcie aranżowania mieszkania to koniecznie przemyśl sprawę z dywanem.
Zerknij sobie tu https://www.topworld.pl/ i zobacz jak piękne są teraz dywany.
Jest naprawdę duży wybór i jestem pewna, że każdy kto szuka na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Ja niedawno szukałam dywanu do salonu i jestem zadowolona z wyboru.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany