Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Oprogramowanie dla firm

Lopdereak #1
Cześć wszystkim! Ciekawi mnie bardzo czy ktoś ma do zaproponowania dobre oprogramowania dla firm? Szukam ciekawych pomysłów do mojego wypracowania na studia. Pozdrawiam! :)
Cytuj
koperkowa #2
Jest wiele przydatnych rzeczy dla firm - oprogramowanie jest z pewnością jedną z ważniejszych spraw, które można zrobić w firmie by była o wiele lepsza. U nas korzystamy z rozwiązania jakie oferuje firma Sente: https://www.sente.pl/system-sente/sente-s4-jedna-platforma-do-zarzadzania-firma/. Jedna platforma do zarządzania firmą daje pewność, że wszystko ze sobą idealnie działa. Moim zdaniem jest to jedne z lepszych rozwiązań dla biznesu. Pozdrawiam :)
Cytuj
malinka_dwa #3
Jeżeli myślisz o wdrożeniu w firmie systemu ERP to poczytaj sobie na http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Jak-zwiekszyc-efektywnosc-dzialan-w-firmie-dzieki-rozwiazaniom-SAP,wid,17699049,wiadomosc.html jakie korzyści może przynieść takie usprawnienie.
Cytuj
AnnaMarie711 #4
Zobacz sobie oprogramowanie od firmy https://nav24.pl Mysle ze jest to jedno z lepszych oprogramowań na rynku. Stosuje go bardzo wiele firm i to praktycznie na całym świecie. Na pewno będzie o czym pisać :)
Cytuj
Wiki9 #5
Zależy do czego ma służyć to oprogramowanie. Jeśli zarządzamy zespołem ludzi, zwłaszcza pracującymi w terenie, bez wątpienia przyda nam się aplikacja Xapp, która pomoże usprawnić przepływ informacji w firmie. Za jej pomocą możemy przykazywać pracownikom informacje o zadaniach do wykonania, przyjmować wnioski urlopowe oraz kontrolować za pomocą GPS, gdzie znajdują się nasi pracownicy. O wszystkich funkcjach Xapp możecie przeczytać na http://xapp.pl/fu...-korzysci-pracodawcy . Polecam ;)
Cytuj
Suzanne10 #6
Akurat w takich obszarach tematycznych staram się poszukiwać porad w Internecie. I co ciekawe, z reguły udaje się znaleźć naprawdę interesujące i przydatne porady :)
Cytuj
jaczyk #7
nie znam się kompletnie w tym temacie, popytaj na forach informatycznych
Cytuj
Tamara23 #8
Moim zdaniem odpowiednie oprogramowanie w każdej firmie jest niezwykle istotne. Przy czym jednak szczególnie w przedsiębiorstwach, zajmujących się spedycją, dobrym pomysłem będzie na pewno sięgnięcie po pomoc takiej osoby jak Maciej Kulka - ekspert rozliczania czasu pracy kierowców w ramach http://rozliczaniepracykierowcow.pl/ . Dzięki temu bowiem nie tylko dużo łatwiej będzie określenie ilości przepracowanych przez danego pracownika godzin, ale jednocześnie nie musimy obawiać się problemów, związanych z nieodpowiednim odczytaniem tachografów.
Cytuj
~Tymoteusz1 #9
Myślę, że każdy właściciel biznesu ma świadomość, że dzięki odpowiednim narzędziom, można znacznie podnieść wydajność pracy i obniżyć koszty. Świetnym przykładem jest program Finder z http://www.finder.pl/, który pozwala optymalizować przejazdy floty. Warto poczytać o tym więcej.
Cytuj
huartels4 #10
Ja to niezbyt się na tym znam.
---
ile kosztuje adwokat
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany