Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Kredyt na wyposażenie gabinetu.

ewool #1
Potrzebuję zaciągnąć kredyt w wysokości 100 tysięcy złotych na wyposażenie gabinetu lekarskiego. Nigdy wcześniej nie korzystałam z żadnej formy finansowania więc moja wiedza może być ograniczona do podstawowych informacji. Może zacznijmy od tego jaki bank powinnam wybrać? Wiem, że każdy działa na własnych zasadach ale w którym oferta będzie najbardziej korzystna. Konto mam od wielu lat w Deutsche Banku więc w pierwszej kolejności pomyślałam o nim:https://www.deutschebank.pl/profesjonalisci/kredyty.html Co możecie doradzić-na co powinnam zwracać uwagę?
Cytuj
~Tymoteusz1 #2
Myślę, że to dobry kierunek. Podczas wyposażania gabinetu, koniecznie musisz pamiętać o takich rzeczach jak chociażby pojemniki na odpady medyczne Ekoemka. Zajrzyj do http://ekoemka.com.pl/jak-korzystac-z-workow-i-pojemnikow-na-odpady-medyczne/ i zobacz, jakie daje to możliwości. Jestem przekonany, że dzięki temu będzisz w stanie świadczyć bezpieczne zabiegi.
Cytuj
jakubczak #3
Zawsze można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej, a nie na kredyt. Jednym z portali, przy pomocy którego można się o nią starać jest https://concash.pl/ - pośredniczy on pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami, znacznie uproszczając tym samym wszelkie formalności z tym związane.
Cytuj
ameliaDE #4
Jak ja musiałam wyposażyć mój salon fryzjerski, to sprawdziłam sobie na kredytnakazdycel.pl gdzie mają teraz najkorzystniejsze kredyty :) I tak właśnie udało mi się wybrać najlepszy bank.
Cytuj
aleks454 #5
Post usunięty przez użytkownika
Wiki9 #6
Cytat: ameliaDE (2018-05-08 21:32)
Jak ja musiałam wyposażyć mój salon fryzjerski


A gdzie kupowałaś takie wyposażenie do salonu fryzjerskiego? Ja póki co znalazłam bardzo fajny sklep internetowy IVA, w którym zamówiłam już sobie profesjonalne kosmetyki fryzjerskie oraz główki fryzjerskie, które na pewno pomogą mi w treningu odważnych cięć. Ciągle jednak brakuje mi mebli. Gdzie najlepiej ich szukać?
Cytuj
~prion #7
W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Banku nie interesuje na co przeznaczysz kasę a to ważne bo nie trzeba dokumentować wydatków.
Cytuj
Felicita #8
Znajoma w Habza Finanse załatwiała kredyt konsolidacyjny alior banku Bardzo zadowolona z obsługi, doradztwa kredytowego. Produkt dosłownie dopasowany do jej możliwości idealnie. Udzielają przeróżnych kredytów. Na bardzo dobrych warunkach, proponuję osobiście sprawdzic.
Cytuj
~Moska90 #9
Faktycznie, jest wiele elementów, na które musicie położyć uwagę podczas wyposażania gabinetu. Na pewno podstawą będzie zadbanie o bezpieczeństwo Waszych pacjentów. Odpady medyczne powinniście uniszkodliwiać według zasad podanych w http://ekoemka.com.pl/unieszkodliwianie-odpadow/. Bez tego prowadzenie gabinetu nie ma racji bytu.
Cytuj
Adamila021 #10
Jeżeli jest to jedyna opcja na założenie własnej firmy to powinniście się nad tym zainteresować. Ciężko generalnie coś zdziałac bez kredytu, bo niby skąd wziąć pieniądze? W firmie https://kazaro.pl zaopatrzycie się w taki sprzęt, warto zainteresować się ich ofertą.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany