Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Reklamowe banery

~Tomasz8383 #16
Warto też pomyśleć o odzieży reklamowej. Koszulki reklamowe z logo firmy można nabyć tutaj: https://krainareklamy.com/koszulki-reklamowe. Myślę, że warto szerzej podejść do tematu reklamy, bo jak wiadomo - bez niej ani rusz. Reklama jest dźwignią handlu.
Cytuj
~Moska90 #17
Przy czym jeśli mówimy o dużych formatach, to w grę wchodzi już raczej wykorzystanie profesjonalnych drukarni, które zorganizują takie kwestie za Was. Na pewno warto zajrzeć do https://fourcolors.com.pl i samemu przekonać się o tym, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że powinniście na tym bardzo skorzystać.
Cytuj
Leroy #18
Jeśli szukacie materiałów reklamowych to warto zajrzeć na ofertę firmy Retio https://retio.pl/ . Oni wykonują reklamowe systemy zewnętrzne i wewnętrzne a także rozmaite wydruki materiałów reklamowych. Na ich stronie znajdziecie pełną ofertę. Obecnie jest promocja na usługę Express - za przyspieszoną realizację nie jest pobierana dodatkowa opłata.
Cytuj
Twister #19
Reklama w dużym stopniu może przyczynić się do rozwoju firmy,warto więc w nią inwestować.Zanim jednak zdecydujemy się wydrukować ulotki,plakaty czy gazetki reklamowe,warto zwrócić się do https://www.grafikomat.pl po projekt graficzny.
Projekt ma tu duże znaczenie,pomoże nam ujednolicić informacje które mają pojawić się na ulotkach czy plakatach,rozmieścić tak by były czytelne i przyciągały wzrok.Firma oferuje projekt graficzny bannerów na stronę internetową,opakowań,gazetek reklamowych i wielu innych.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany