Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Nauka angielskiego

~Inesss #16
Angielski teraz to podstawa, dlatego podzielę się z wami moją metodą! :d Dzięki stronie www.ellalaguage.com nie tylko utrwalam poznane słownictwo ale także stale uczę sie nowych słów :)
Cytuj
~Tymoteusz1 #17
Problem w tym, że nikt nie uczy dzieciaki, jak mają się uczyć, przez co potem biorą się złe skojarzenia z edukacją. A wystarczyłoby przecież posłać je na kurs arytmetyki mentalnej do Abakus, gdzie nauczyłyby się metod szybkiego zapamiętywania i kreatywności. Najlepiej sami poczytajcie o tym w http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/metoda i zobaczcie, jakie daje Wam to perspektywy.
Cytuj
Cerolo #18
Muszę to sprawdzić bo jeszcze nikt nie był wstanie mnie nauczyć języka obcego.

___________________________________
www.czytamopinie.pl
Cytuj
hemaj #19
jak skutecznie ogarnąć angielski w tydzień? da się w ogóle?
Cytuj
Rozen #20
Ja naukę j. angielskiego rozpocząłem od prywatnych korepetycji. Bardzo dużo dają na sam początek.
Cytuj
danucja #21
W przypadku moich dzieciaków świetnie sprawdziły się wakacyjne obozy językowe. Z tego co piszą w artykule http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/abc-obozow-jezykowych-dla-dzieci-i-mlodziezy,4347165,art,t,id,tm.html?czy_podglad=t najlepiej gdy taki wyjazd trwa minimum 2 tygodnie. Ja rezerwowałam wyjazd 21 dniowy i to było optymalny czas, żeby z jednej strony poduczyć się języka, a z drugiej nie znudzić zbyt długim wyjazdem i rozłąką. Wybrałam obóz zagraniczny, ale wiem, że obozy językowe organizowane są także w kraju.
Cytuj
olo545 #22
W agencji http://www.cheapestescorts.com znajdziesz propozycje spędzenia czasu od wielu efektownych i gorących dziewczyn, które potrafią zadbać o przyjemność mężczyzny. Wszystkie dziewczyny można obejrzeć na zdjęciach – wybierz dziewczynę dla siebie, zadzwoń i umów się.
Cytuj
aneczka10 #23
Jeżeli ktoś dużo podróżuje to warto by znał języki obce. One mega się przydają. Ja uważam, że języki ogólnie w życiu się przydają dlatego też warto się ich uczyć. Jeżeli nie wiesz na jaką szkołę postawić to ja polecam Ci tą https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ . Według mnie jest ona rewelacyjna :)
Cytuj
pokrywka #24
Najlepiej nauczysz się za granicą. Nawet w ciągu wakacji, studenci mogą wyjechać na dwa miesiące np. z takim programem https://www.campamerica.pl/ i wrócić o poziom jak nie dwa wyżej. Sama byłam, więc potwierdzam, w rok w szkole językowej mniej się nauczyłam jak tam przez dwa miesiące. Jak tylko macie możliwość - wyjeżdżajcie.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany