Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Nauka angielskiego

kasiek4 #31
Ja już nie wiem, która metoda jest najbardziej skuteczna. Każdy cos chwali i nie wiadomo co wybrać. Po mojemu to najlepiej dużo czytać, a w tym celu trzeba kupić podręczniki, myślę, że tutaj dostanie sie je najtaniej http://www.taniaksiazka.pl/jezyk-angielski-lo-new-matura-solutions-intermediate-workbook-cwiczenia-tim-falla-p-334559.html Jak czytasz, to szukasz, bo ostatecznie chcesz wiedzieć o czym czytasz. I to chyba najlepiej na nas działa, pod warunkiem, że potrafimy zapamietywać.
Cytuj
Felicita #32
Gdybyście szukali dobrego przedszkola z językiem angielskim, to uważam, że w Łodzi jest warte uwagi Przedszkole Albercik http://przedszkolealbercik.com.pl/ Dzieci uzyskują tu przygotowanie do nauki pisania i czytania. Poznają części mowy, a do nauki wykorzystuje się specjalne zabawki, czyli po prostu uczą się bawiąc, co ma szczególne znaczenie w wieku przedszkolnym.
Cytuj
~Tymoteusz1 #33
Grunt to podejść do tematu w rozsądny sposób. Teraz angielski jest językiem, bez którego ciężko sobie poradzić na świecie, dlatego też warto uczyć go od najmłodszych lat. W http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-zoliborz/ dobrze widać, że są przedszkola takie jak Academy International, które prowadzą zajęcia w dwóch językach. To super sprawa dla każdego dziecka.
Cytuj
suzi #34
Nauka języka angielskiego jest bardzo ważna. Uważam, że warto go znać bo może się przydać zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy. Bardzo dobrą opcją jest na przykład angielski zielona góra. Taki kurs językowy może dać naprawdę wiele w kwestiach nauki języka codziennego.
Cytuj
~Moska90 #35
Miejcie na uwadze fakt, że opanowując mentalną arytmetykę, później o wiele prościej przyswoić jakąkolwiek wiedzę. W http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/kursy-dla-dzieci świetnie opisane sa kursy Abakus, gdzie dzieciaki niesamowicie poprawiają swoje zdolności logicznego myślenia i właśnie zapamiętywania. W ten sposób możecie niesamowicie im pomóc.
Cytuj
~Marika96 #36
Naukę języków obcych u dzieci warto rozpocząć dość szybko, ponieważ mogą one szybciej ten język przyswajać. Placówki takie jak dwujęzyczna szkoła podstawowa: http://szkola-mentis.edu.pl/ prowadzą zajęcia zróżnicowane, pomagające w nauce angielskiego.
Cytuj
EwciaMewcia #37
Hmm, ja polecam poszukać studenta filologii angielskiej. Często ludzie idą tam z pasji i potrafią pomóc w tym czego naprawdę chcesz się dowiedzieć w kwestii języka. No i chętnie sobie dorobią. OLX powinien pomóc.
Cytuj
Makke #38
W przypadku nauki języka angielskiego ja natomiast polecam nieco alternatywne rozwiązanie, jakim są zagranicznego wyjazdu językowego. W dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego to zawsze dobry pomysł-inwestycja w rozwój intelektualny i zawodowy. Okazuje się też, że wyjazd na obóz językowy może być świetnym pomysłem na spędzenie lata, to nie tylko sposób na naukę języka, ale także atrakcyjna forma wakacyjnego wypoczynku. Właśnie te podwójne korzyści sprawiają, że letnie obozy z nauką języka angielskiego cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży w różnym wieku. Jeśli tylko się zdecydujemy na wakacyjną naukę języka, bardzo łatwo znajdziemy obóz, który pozwoli na odpoczynek, uprawianie ulubionych sportów, rekreację i wszystkie inne przyjemności związane z podróżowaniem po Polsce i świecie. Zalety zagranicznego obozu językowego są oczywiste, szybciej chłoniemy język, w którym się na co dzień poruszamy. Uczymy się szybciej, go w praktyce, a naszą naukę wspomagają dodatkowe wrażenia, poznawania obcej kultury i międzynarodowego środowiska. Dla zainteresowanych szczegółową ofertę tego typu wyjazdów językowych można znaleźć na stronie https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe
Cytuj
zyga #39
Ważne jest aby nie uczyć się języka na ostatnią chwilę przed wyjazdem - wtedy zazwyczaj bardziej się stresujemy, a bariera językowa wydaje nam się przeszkodą nie do pokonania. A to bardzo ogranicza.
Cytuj
Karrosa #40
Piszę w tej samej sprawie lecz jako nauczyciel. Chciałabym zrobić odpowiedni kurs pedagogiczny, który pozwoli mi nauczać i dawać lekcję języka angielskiego ludziom. Czy ktoś z Was wie jak to zrobić? Znalazłam jeden kurs na http://pedagogiczny.edu.pl/.
Cytuj
tomek-orlos #41
Wszystkim osobom, które chcą szybko nauczyć się języka angielskiego podsyłam ten artykuł: http://jsautomobile.pl/jak-szybko-nauczyc-sie-angielskiego/, korzystając z rad w nim zawartych, szczerze powiem, że nauka angielskiego przychodzi mi znacznie łatwiej :)
Cytuj
~Kamykzz #42
We współczesnym świecie znajomość języków obcych stała się koniecznością. Standardowy kurs języka angielskiego w Columbus to przede wszystkim nacisk na praktykę, przełamywanie własnych barier językowych, a także stały postęp w nauce. Nasze kursy kierowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania, https://www.columbus.lublin.pl również początkujących. Dzięki bogatej ofercie terminów z łatwością dopasujesz godziny lekcji do swoich codziennych zajęć. Niewielkie grupy, atrakcyjne materiały dydaktyczne, motywująca atmosfera i nauczyciele (lektorzy oraz native speakerzy) sprawią, że nauka angielskiego będzie przyjemnością.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany