Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Nauka angielskiego

kasiek4 #31
Ja już nie wiem, która metoda jest najbardziej skuteczna. Każdy cos chwali i nie wiadomo co wybrać. Po mojemu to najlepiej dużo czytać, a w tym celu trzeba kupić podręczniki, myślę, że tutaj dostanie sie je najtaniej http://www.taniaksiazka.pl/jezyk-angielski-lo-new-matura-solutions-intermediate-workbook-cwiczenia-tim-falla-p-334559.html Jak czytasz, to szukasz, bo ostatecznie chcesz wiedzieć o czym czytasz. I to chyba najlepiej na nas działa, pod warunkiem, że potrafimy zapamietywać.
Cytuj
Felicita #32
Gdybyście szukali dobrego przedszkola z językiem angielskim, to uważam, że w Łodzi jest warte uwagi Przedszkole Albercik http://przedszkolealbercik.com.pl/ Dzieci uzyskują tu przygotowanie do nauki pisania i czytania. Poznają części mowy, a do nauki wykorzystuje się specjalne zabawki, czyli po prostu uczą się bawiąc, co ma szczególne znaczenie w wieku przedszkolnym.
Cytuj
~Tymoteusz1 #33
Grunt to podejść do tematu w rozsądny sposób. Teraz angielski jest językiem, bez którego ciężko sobie poradzić na świecie, dlatego też warto uczyć go od najmłodszych lat. W http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-zoliborz/ dobrze widać, że są przedszkola takie jak Academy International, które prowadzą zajęcia w dwóch językach. To super sprawa dla każdego dziecka.
Cytuj
suzi #34
Nauka języka angielskiego jest bardzo ważna. Uważam, że warto go znać bo może się przydać zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy. Bardzo dobrą opcją jest na przykład angielski zielona góra. Taki kurs językowy może dać naprawdę wiele w kwestiach nauki języka codziennego.
Cytuj
~Moska90 #35
Miejcie na uwadze fakt, że opanowując mentalną arytmetykę, później o wiele prościej przyswoić jakąkolwiek wiedzę. W http://www.abakus-center.eu/pl-pl/nauczanie/kursy-dla-dzieci świetnie opisane sa kursy Abakus, gdzie dzieciaki niesamowicie poprawiają swoje zdolności logicznego myślenia i właśnie zapamiętywania. W ten sposób możecie niesamowicie im pomóc.
Cytuj
~Marika96 #36
Naukę języków obcych u dzieci warto rozpocząć dość szybko, ponieważ mogą one szybciej ten język przyswajać. Placówki takie jak dwujęzyczna szkoła podstawowa: http://szkola-mentis.edu.pl/ prowadzą zajęcia zróżnicowane, pomagające w nauce angielskiego.
Cytuj
EwciaMewcia #37
Hmm, ja polecam poszukać studenta filologii angielskiej. Często ludzie idą tam z pasji i potrafią pomóc w tym czego naprawdę chcesz się dowiedzieć w kwestii języka. No i chętnie sobie dorobią. OLX powinien pomóc.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany