Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jakie konto wybrać?

izapod #1
Witajcie! Chciałabym zmienić konto bankowe na inne , takie które jest bardziej korzystne. Teraz mam konto w ING , ale nie bardzo mi pasują warunki. Czytałam niedawno w jakim banku założyć konto i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?Myślicie że to konto za 0zl faktycznie jest takie bez opłat ?
EkspertPKO #2
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Konta Za Zero! Przy aktywnym korzystaniu rachunek ten może być całkowicie bezpłatny. Dodatkowo zyska Pani 0 zł za krajowe przelewy przez internet oraz dostęp do aplikacji IKO. Aby uzyskać dodatkowe informacje zachęcamy do kontaktu www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=700.
Makke #3
Wydaje mi się, że każdy poleci ci takie konto z jakim on sam się zetknął. Ja polecam konto z https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-osobiste-wybierz-konto-osobiste-na-miare-potrzeb-bz-wbk.html bo sama mam konto w tym banku i jestem z niego bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że niestety sam musisz zdecydować jakie konto byś chciał. I sam musisz je porównać z innymi kontami. Bo niestety wątpię aby ktoś dał ci obiektywna ocenę konta. Wszystko jest podyktowana tym w jakie dana osoba ma doświadczenia z tym bankiem i ich usługami. Jak mówiłam ja sobie chwalę bank zachodni WBK

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany