Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Sport to zdrowie?

kamila89 #16
oczywiście,że sport to zdrowie, ja regularnie jeżdżę na rowerze, ostatnio nawet kupiłam rowery dziecięce dla naszych szkrabów, żeby od małego prowadziły zdrowy tryb życia :)
Ostatnia modyfikacja 29-12-2017, 13:08 Cytuj
Polya1982 #17
Obecnie jest dość spora moda na uprawianie sportu i prowadzenie aktywnego trybu życia. I choć raz jest to mądra moda :) Wystarczy kupić sobie odpowiednią odzież i obuwie sportowe (https://www.sunstyle.pl/) i wybrać odpowiednią dla siebie dziedzinę. Mi bardzo pasuje przede wszystkim zumba i rowery stacjonarne. Do tego jak mam gorszy dzień to wolę z kolei wygrzać się na basenie i popluskać w wodzie. A w lato oczywiście bieganie i wycieczki rowerowe po lesie.
Ostatnia modyfikacja 29-12-2017, 21:41 Cytuj
mami1 #18
Oczywiście, że sport to zdrowie chyba nie ma nikt do tego wątpliwości. U mnie w okresie zimowym rządzi snowboard. Na ferie zimowe wybieram się z moją rodziną w góry, mąz jezdzi na nartach, córka sie dopiero uczy, a ja od kilku lat śmigam na desce. Serio pokochałam ten sport i co roku wyczekuje tego wyjazdu. Przed najbliższym sezonem musze zakupic pokrowiec na deskę https://supersklep.pl/pokrowce-snowboardowe bo to jednak jest bezpieczniejszy transport i deska się nie niszczy. Co polecacie?
Cytuj
Nabior #19
Sport jak i zdrowa dieta, są niezbędne dla utrzymania organizmu w zdrowiu. Warto pamiętać o takich rzeczach.

__________________________
alexio giorgio
Cytuj
Kaczorek321 #20
Sport to zdrowie, ten tylko się dowie kto ćwiczyć przestanie

PRACA POZA MIEJSCEM ZAMIESZKANIA – NA CO MOŻE LICZYĆ PRACOWNIK?
Ostatnia modyfikacja 17-01-2018, 15:50 Cytuj
eve13 #21
Jestem zdania, że sport to zdrowie tylko jeśli ćwiczymy z głową. Mój brat - zwykle zdrowy jak ryba - regularnie ćwiczył na siłowni. Kiedyś przeholował z ciężarami i zerwał więzadło krzyżowe. Poważna kontuzja. Teraz czeka go rekonstrukcja, szukamy odpowiedniej kliniki na stronach medycznych https://www.tourmedica.pl/kliniki/rekonstrukcja-wiezadla-krzyzowego-przedniego-acl/, lekarza, rehabilitacji, itd.. Tak więc wszystko w granicach rozsądku.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany