Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Fundusze europejskie

beniugom #1
Gdzie znajdę fachowe doradztwo w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich? Korzystał ktoś kiedyś z takich usług w firmie http://www.kcfe.pl/ . Podobno znają się w takich sprawach??
Cytuj
jakb7p2 #2
Super sprawa z tymi funduszami.
Learn more
Cytuj
PiotrekR #3
Moze mi ktos napisac czy bral takie dotacje na otwarcie wlasnej firmy? Duzo z tym zachodu? Czy jest realne zeby wypelnic taka dokumentacje samemu czy trzeba brac do tego jakas firme do pomocy?
Cytuj
Bikoq48 #4
Ja próbowałem ale mi nie przyznali bo popełniłem jakiś błąd w piśmie.

______________________________
http://ultimed.com.pl
Cytuj
Tamara23 #5
No jednak często są to duże kwoty, wobec czego myślę sobie, że ubieganie się o takie fundusze to nie jest łatwa sprawa. Przy czym jednak w sytuacji kiedy każdy z nas potrzebuje szybko dodatkowych środków, może skorzystać z takiej opcji jak polecany kredyt chwilówka . Można go bowiem uzyskać w krótkim czasie, a tak zasadniczo wszelkie kwestie formalne można załatwić online.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany