Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Smaczna pizza

~haraslin #16
A mi bardziej smakują takie z dobrej pizzerii, np Gruby Benek, często przez Pizza Portal sobie zamawiam bo najwygodniej mi zjeść w domciu :-)
elabarbara #17
Jeżeli lubicie dobre jedzenie i chcielibyście gdzieś wyjść w tym celu na miasto, to skorzystajcie z oferty Restauracji Akademia w Warszawie. Jest tam bardzo miła obsługa, która zajmie się waszymi dziećmi. Warto z tego skorzystać i wybrać się tam w weekend. Podają wyjątkowo smaczne dania. Gwarantuję, że gdy pójdziecie tam raz, to będziecie tam często wracać.
~jago #18
Najpyszniejszą pizzę na świecie póki co jadłem w krakowskiej Fiorentine https://fiorentina.com.pl/ przy okazji pobytu wakacyjnego. Udało nam się tam jakoś zarezerwować stolik, napić się wina i posmakować tych momentów cudownych. Bardzo chętnie tam jeszcze wrócimy , jeśli będzie nam dane odwiedzać Kraków. Wystrój, jak i obsługa - cudowne!
~Jago #19
Pizza owszem, jest smaczna, aie ile można ją jeść? My raczej, jeśli już, to robimy samodzielnie. Jesteśmy wegetarianami i nie wszystkim pizzeriom możemy zaufać w mieście. Lubimy też chodzić do restauracji Akademia, bo tam jest szeroki wybór dań dla nas. Na mnie największe wrażenie jak dotąd zrobiła tarta z koziego sera, szpinaku i konfitury cebulowej, PYCHA.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany