Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Częste i uporczywe bóle głowy

Wiki9 #1
Witam,
od jakiegoś czasu meczą mnie częste, migrenowe bóle głowy. Brałam tabletki, ale koleżanka ostrzegła mnie, że na dłuższą metę nie powinnam tego robić i lepiej byłoby skorzystać z pomocy specjalisty - najlepiej neurologa. Przeszukałam internet i znalazłam neurologa, który zajmuje się między innymi leczeniem migren. Jest to Dr Piotr Ślifirczyk , który przyjmuje w gabinecie neurologicznym w lecznicy Terapia w Warszawie. Ma bardzo pochlebne opinie w internecie. Jak myślicie, czy powinnam się do Niego udać na wizytę?
Zielna #2
Fajnie ;) Dzięki wielkie ;) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :)
teresa30074 #3
To wyglada na notoryczne migreny, może po prostu wizyta u neurologa ?

Lajker #4
Wizyta u specjalisty będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Często bóle migrenowe występują punktowo.

Karrosa #5
Bóle głowy nie są jeszcze tak bardzo uporczywe jak chociażby bóle menstruacyjne... Te to dopiero potrafią być nieznośne. Każdy urlop potrafią człowiekowi zepsuć. Ale spokojnie, jeżeli nie wiesz jak sobie z nimi poradzić to przeczytaj tutaj i dowiesz się wszystkie na temat tej walki :) Okazuje się, że wcale nie jest ona taka trudna jaka się z pozoru wydaje.
aneczka10 #6
Najlepiej byłoby się przebadać. Można np zrobić tomografie głowy. Myślę, że jest to najlepsza opcja. Jeśli nie wiesz gdzie ją zrobić zajrzyj tutaj https://www.tourmedica.pl/ wyszukasz sobie to badanie w swoim mieście :) Uważam, ze to najlepsza opcja :)
pawlicka #7
Miałam różne badania, okazało się że to migrena :(
suzi #8
Kto tego nie przeszedł nie ma pojęcia jak to jest z klasterowymi bólami głowy. Mi dopiero poprawiło się gdy poszłam do neurologa. Zapisał mi leki i jest o wiele lepiej. Wszystko kupiłam na doz.pl bo było mi najłatwiej. W DOZ PRODUCT znajdziesz wszystko co będzie Ci potrzebne.
gingero #9
Na rynku dostępne są najróżniejsze leki bez recepty. Polecam wgłębić się trochę w ten temat, poczytać w internecie o różnych produktach. Dzięki nim na pewno łatwiej Wam będzie znaleźć odpowiednie lekarstwo i szybko pozbędziecie się uciążliwego problemu.
kasia888 #10
A może to migrena? Zapisz się jak najszybciej na wizytę do jakiegoś lekarza. Ja myślę, że polecić mogę Ci neurolog mokotów Mamy tutaj dobrych specjalistów, którzy radzą sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Koniecznie musicie sobie sprawdzić.
pokrywka #11
Oczywiście, że w takiej sytuacji trzeba jak najszybciej iść do lekarza neurologa. To może być migrena ale ją też się leczy przecież. W Radzyminie mogę polecić w CM Panorama dr Bembenka. Specjalista z powołania, z dużą wiedzą. Dokładnie bada, ten początkowy wywiad neurologiczny już jest bardzo ważny a on go przeprowadza bardzo dokładnie i skrupulatnie. Kilka osób już mi jego właśnie polecało, też miałam neurologiczne problemy.
Twister #12
Domowe sposoby nie zawsze się sprawdzają. Czasem dużo lepszą opcją jest wykupienie środków aptecznych. Wiele z nich jest bez recepty. Zresztą zajrzyj sobie na stronę https://www.apteka-leki.pl/ , gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany