Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dom od dewelopera?

kornter #1
Ostatnio czytałam o domach na osiedlu Sielanka. Dokładniej o tym, że Katowice nowe domy od dewelopera są energooszczędne i ekonomiczne. Tyle,że zastanawiam się czy są one warte zakupu? Jak to cenowo wygląda?
Cytuj
Barbie #2
Teraz wiele się buduje, czy to w Katowicach czy w innym mieście. Niemniej domy od deweloperów tanie nie są.
Cytuj
gwiazdeczka1993 #3
Witam
Też właśnie myślimy o takim domu pytanie czy za wygody nie zapłacimy więcej niż zaoszczędzimy na tych nowych rozwiązaniach energooszcędnych. Nie wiem czy jasno to napisałam :d Wiecie takie nowoczesne domy na pewno mają też i wiele ulepszeń ale czy one są adekwatne do oszczędności na za prąd? Te domy są faktycznie piękne.
Cytuj
Paewl #4
Można trafić na dobrą ofertę developera, która akurat będzie nam pasowała, chociaż w takich przypadkach często trzeba iść na kompromisy. Deweloperzy czasami dysponują dobrą lokalizacją, ale są to często takie jednorodne osiedla domów, które nie wszystkim się podobają. Myślę, że dla większości lepszą opcją i niekoniecznie droższą, będzie budowa od podstaw. Fakt, trochę więcej to czasu zajmie, ale mamy pełną kontrolę nad projektem, tu akurat polecam studioatrium.pl naprawdę jedne z ciekawszych, nie są przesadzone, takie życiowe :) Dobry projekt domu to podstawa.
Cytuj
pawlicka #5
Mi się podobają mieszkania Atala te na Francuskiej w Katowicach, całe osiedle zresztą jest fajne no i ma idealne jak dla mnie położenie.
Cytuj
~violka34 #6
Mi podobają się nowe mieszkania kosakowo w miejscowości Dębogórze w bardzo bliskiej odległości od Gdyni.
Osiedle otoczone jest zielenią, a dojazd do miasta nie zabiera dużo czasu.
Cytuj
~Marika96 #7
Możesz spróbowac, ale ja jednak chcę nowego domu z projektem wyrysowanym pode mnie w oprogramowaniu autocad http://www.mat.net.pl/oprogramowanie-cad/autocad-2 . Będę miała taki dom, jak sobie zamarzyłam.
Cytuj
maniaRr #8
Zakup domu bezpośrednio od dewelopera to zawsze jest dobra opcja. Ja ostatnio znalazłem w internecie coś takiego jak http://osiedlepiastowskie.pl/ , powiedzcie mi, jak wam się podoba to osiedle ? Bo według mnie jest naprawdę bardzo fajne i zastanawiam się czy nie kupić tam mieszkania.
Cytuj
Karol3345a #9
Ja bym domu od dewelopera nigdy nie kupował i sam nie wiem dlaczego tak mam

______________________________________
https://aasadlabiznesu.pl/
Cytuj
Term-Urb #10
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Cytuj
~lenka #11
Jeśli miałabym wybór mieszkanie z rynku wtórnego, czy od dewelopera, to zdecydowanie to drugie? Dlaczego? Chciałabym mieć możliwość urządzenia wszystkiego od początku do końca, a także wpływ na to gdzie będą ścianki działowe itp. Miejsce, gdzie z chęcią bym zamieszkała to mieszkania gdańsk morena na Osiedlu Alfa Park.
Cytuj
~Krzyzaczek78 #12
Z tego, co się orientuję, to bardzo ładne mieszkania w Wejherowie buduje teraz firma Orlex :) Warto sobie popatrzeć w internecie - może któreś przypadnie Ci do gustu :)
Cytuj
Wiki9 #13
Tak naprawdę kupowanie domu od dewelopera ma zarówno swoje plusy, jak i minusy - i trzeba się z tym liczyć. Na stronie https://naturadeweloper.pl/ znajdziecie sporo interesujących artykułów właśnie na temat takich mieszkań, dowiecie się na przykład, na co zwracać uwagę porównując poszczególne oferty :) Taka wiedza na pewno ułatwi Wam wybór i pomoże podjąć odpowidnią decyzję :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany