Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prosty sposób na inwestowanie własnych pieniędzy

PeggyEnriquez #1
Znacie jakiś w miarę prosty i bezpieczny sposób na inwestowanie własnych pieniędzy? Dużo się mówi o rynku nieruchomości oraz kryptowalutach? Jak to wygląda w rzeczywistości?
Cytuj
malinka_dwa #2
Co do nieruchomości to w najbliższych latach ma być duży popyt na tego rodzaju powierzchnie magazynowe: http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Ch%C5%82odnictwo.aspx jeśli się więc dysponuje większym kapitałem to można pomyśleć o takiej inwestycji pod późniejszy wynajem.
Cytuj
Bella89 #3
Jeżeli chodzi o mnie to moje pieniądze to ja planuje zainwestować w własny biznes. A dokładnie zawsze marzyłam o swoim gabinecie medycyny estetycznej. Chciałabym pomagać innym w kwestiach ich urody itp. Właśnie rozglądałam się już nawet, gdzie mogę kupić odpowiednie produkty i sprzęt, znalazłam dobrą hurtownię - cosmed24.pl . Skoro już wiem ile, co będzie kosztować to chyba zacznę powoli wszystko załatwiać.
Cytuj
Wiki9 #4
Cytat: malinka_dwa (2018-01-22 09:58)
Co do nieruchomości to w najbliższych latach ma być duży popyt na tego rodzaju powierzchnie magazynowe

Ja w sumie też ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad inwestycją w taki magazyn. Znalazłam już nawet na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych ofertę firmy, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem bezpiecznych i funkcjonalnych hal magazynowych. Pytanie tylko - ile mniej więcej taka inwestycja może kosztować i po ilu latach ma szansę się zwrócić?
Cytuj
pokrywka #5
Wiki9 magazyn całkiem niezły pomysł. Trzeba zainwestować, ale dość szybko się zarabia. Hala stalowa do postawienia jest ekonomiczna i można to zrobić w krótkim czasie, oczywiście ze sprawdzonym wykonawcą który stanie na wysokości zadania. Dużo pozytywów słyszałam o spółce Commercecon, są znani i za granicami. Hala magazynowa mojego wuja jest właśnie ich dziełem.
Cytuj
kasia888 #6
Wiem, że wiele osób inwestuje w nieruchomości i przyznam szczerze, że może być to bardzo fajny pomysł, a jeśli okaże się, że sami nie chcecie się wszystkim zajmować, bo to zbyt wiele spraw na głowie, to polecam sprawdzić sobie stronę http://pwlarix.co...zarzadzanie-lokalami Tam wszystkie się dowiecie. Jest to firma, która pomoże w zarządzaniu wszystkim.
Cytuj
KowalskaA #7
Najprostszym sposobem jest otworzenie własnej firmy. Przynajmniej z pozoru tak się wydaje ;D Ciężko o sukces mając własną firmę, trzeba mieć fajny pomysł i na pewno żyłkę do interesów. Przemyślcie spróbowania swoich sił w gastronomi. Ja juz mam wybrany lokal, znalazłam też hurtownie gastronomiczną http://savpol.pl Mają tam wszystko czego mi trzeba :)
Cytuj
~ehiah #8
Cytat: PeggyEnriquez (2017-12-22 06:27)
Znacie jakiś w miarę prosty i bezpieczny sposób na inwestowanie własnych pieniędzy? Dużo się mówi o rynku nieruchomości oraz kryptowalutach? Jak to wygląda w rzeczywistości?


Dużo mówi się właśnie o kryptowalutach i nieruchomościach, gdyż są to tematy przyszłościowe. Z tego co czytałem na stronie https://www.ecommerce2day.pl/kryptowaluty-w-ecommerce/ zainteresowanie kryptowalutami coraz bardziej rośnie i transakcje tą metodą płatności w sklepach wzrosły z 1,5 do 6 procent. Z roku na rok będzie na pewno coraz to lepiej, więc inwestycja w kryptowaluty może być dobrym rozwiązaniem.
Cytuj
farkimas #9
A może inwestycja we własny biznes? Moim zdaniem na przykład gabinet medycyny estetycznej z takim sprzętem https://maxmedik.pl/ wysokiej jakości na pewno miałby powodzenie i wielu klientów. Uważam, że mogłaby to być świetna inwestycja!
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany