Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Odszkodowanie - poradaprawna

farkimas #1
Szukasz porady jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania, ponieważ uważasz że kwota wypłacona Ci jest zbyt mała? Jeśli tak to darmową poradę możesz uzyskać tutaj http://wieksze-odszkodowanie.pl/porady-prawne/ . Wystarczy zadzwonić pod podany numer do kancelarii Artura Klimkiewicza. Nie czekaj i zrób to już dziś!
Cytuj
gabrysia667 #2
Mi w pracy przydarzył się wypadek i doznałam urazu głowy. Dzięki firmie https://www.tuodszkodowania.pl/jak-ocenic-wysokosc-odszkodowania/ udało mi się odzyskać odszkodowanie oraz pokryć koszty leczenia.
Ostatnia modyfikacja 07-01-2018, 16:34 Cytuj
Drupoli21 #3
Jest wiele kancelarii które świadczą tego typu usługi.

__________________________________
canpol babies easystart
Cytuj
melab #4
takie porady na pewno da ci jakiś dobry prawnik z doświadczeniem
Cytuj
Bosak #5
Poszukaj sobie na jakiś forach prawnicznych ;) tam na pewno znajdziesz bardziej obeznane osoby w tej tematyce ;)

_____________________________
adwokat wrocław
Cytuj
~iwi4 #6
Jeśli chodzi o wypadek komunikacyjny, to w takim przypadku warto się do EuCO zgłosić. Oni zajmują się takimi sprawami.
Cytuj
siniore #7
W moim przypadku sprawą zajęli się sprawą panowie z Economist , macie do nich numer 882 000 883 . Odszkodowanie jakie dostałam było tak niskie że nawet połowy szkód bym nie była w stanie pokryć. Ja nie wiem o co chodzi z tymi firmami ubezpieczeniowymi że takie rzeczy robią ale to nieuczciwe. Na szczęście z pomocą fachowców wywalczyłam dopłatę i było za co naprawić auto
Cytuj
~Paola77 #8
Europejskie Centrum Odszkodowań odzyskuje odszkodowania. W całej Polsce mają swoich agentów. Sprawdźcie sobie ich. Ubezpieczyciele zawsze zaniżają odszkodowania.
Cytuj
KowalskaA #9
Taka porada może bardzo wam się opłacać, więc dobrze sobie wszystko przekalkulujcie ;) Jeżeli potrzebujecie takiej pomocy to na pewno kancelaria https://radcapraw...podatki-marynarskie/ świetnie wam pomoże. Specjalizują się w podatkach marynarskich, ale i także wielu innych sprawach z tematyki prawa.
Cytuj
pawlicka #10
Zgadzam się, w moim przypadku też tak było, skorzystałam z pomocy kancelarii https://kancelariaae.pl/ i dostałam odszkodowanie bez problemu, mimo że wcześniej słyszałam że mi się nie należy! Sama na pewno nic bym nie wskórała!
Ostatnia modyfikacja 12-06-2019, 13:26 Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany