Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Budowa domu

suzi #16
Ja uważam, że tworzenie indywidualnych projektów jest absolutnie bez sensu. Zmarnujecie tylko czas, a także pieniądze. Przecież w sieci można znaleźć mnóstwo fantastycznych projektów. Zajrzyjcie tutaj: domy projekty, spośród dwudziestu tysięcy projektów na pewno coś wybierzecie.
Cytuj
Kamija #17
Tak samo można powiedzieć o budowaniu się od podstaw, biorąc pod uwagę ile jest dostępnych nieruchomości z licytacji komorniczych Łódź.
Cytuj
mami1 #18
MPEXPERTBUD http://www.mpexpertbud.pl/ Ekspertyzy Budowlane wykonuje rzetelne i niezależne ekspertyzy techniczne i budowlane, które mogą być wykorzystane przez organy Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, Prokuraturę oraz Sądy. Firma, zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, zaleca kontrolę stanu technicznego budynku i bezpieczeństwa jego dalszego użytkowania w sytuacjach: wyładowań atmosferycznych, silnych wiatrów, nawalnych opadów atmosferycznych, osuwisk ziemi, zjawisk lodowych na rzekach, morzu, jeziorach oraz innych zbiornikach wodnych, pożarów i powodzi. Warto mieć namiary na taką firmę.
Cytuj
Bella89 #19
A co myślicie o stawianiu geosiadek na podłoże? Żeby umocnić fundamenty? Przykładowo zobacz w sklepie euroogrod.com.pl można znaleźć tego typu materiał i ponoć dzięki niemu wykop jest przykładowo mniejszy, wtedy mniej materiału trzeba. Wydaje mi się, że można byłoby pomyśleć nad tym. Czy czegoś takiego nie wprowadzić podczas budowania.
Cytuj
~dama89 #20
Jak już jesteśmy przy temacie budowy domu to sądzę, że warto tutaj poruszyć temat również konstrukcji dachu. Czy wiecie już na jakie rozwiązanie postawicie? Bo ja zastanawiam się nad wyborem wiązarów drewnianych wykonanych technologią płytek kolczastych firmy http://wpwinvest.pl/ . Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Cytuj
~Tymoteusz1 #21
Normalna sprawa. W końcu dom buduje się na długie lata, dlatego też musi być wykonany w sposób rzetelny, z należytą ostrożnością i uwagą. Bardzo pomagają w tym takie szalunki jak http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-scienne.html. Pomyślcie o tym, by zastosować je już od początku Waszej budowy.
Cytuj
Bibian33 #22
ja gorąco polecam http://apagroup.p...rtfolio/black-house/ . Produkują świetne projekty inteligentnych domów. Dzięki nowoczesnej technologii nie muszę o wszytskim pamiętać i się tym zamartwiać -systemem alarmowym, czujnikami zalania, dymu i gazu, super sprawa!
Cytuj
Yomako #23
Witam,
Projekt zapewne już masz i jesteś na etapie budowy wymarzonego domu. Jeśli będziecie poszukiwać wysokiej jakości materiałów budowlanych, w naprawdę dobrych cenach to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy ART - BUD. Oprócz wspomnianych już materiałów, posiadają szeroki asortyment w kategorii maszyny i urządzenia budowlane, elektronarzędzia, produkty wykończeniowe, np. taki agregat malarski, który może się przydać w końcowej fazie budowy. Z uwagi na ciągłe rozwijanie sprzedaży internetowej i konkurencyjność cenową Art-Bud stał się liderem już nie tylko na rynku rodzimym, ale cieszy się również zainteresowaniem klientów z całej Polski.
Cytuj
~ailis #24
Budując dom jest mnóstwo załatwiania itd. Ostatnio zastanawiam się w kwestii ocieplenia domu, bardzo mnie zainteresowały propozycje www.schiedel.pl . Planuje dokonać u nich zamówienia systemów kominowych i wentylacyjnych, ponieważ z tego co dowiedziałam się mają wysokiej jakości i są w pełni bezpieczne dla domu i środowiska.
Cytuj
Bella89 #25
Widzę, że nikt tutaj nie wspomniał jeszcze o konstrukcji dachu, a w końcu przyjdzie też i na ten etap budowy. Dlatego już teraz możecie przykładowo zapoznać się z ofertami http://wpwinvest.pl . Dowiedzieć się dlaczego warto wybrać wiązary drewniane wykonane technologią płytek kolczastych i jakie są zalety tego rozwiązania...
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany