Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Budowa domu

~ella7 #31
Pewnie budując dom będziecie chcieli wdrążyć najróżniejsze nowoczesne rozwiązania. A co myślicie o nasadach na komin, które wzmacniają ciąg kominowy? Znalazłam generalnie coś takiego- turbowent https://www.wenty...owent_tulipan_1.html . Zastanawiam się nad jego zakupem, bo wydaje się dobry.
Cytuj
michasia9893 #32
Co do budowy domu to ja polecam wam pomyśleć o tym czy nie lepiej byłoby zbudować dom drewniany. Wiele firm oferuje budowę takiego domu, jedną z nich jest https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-drewniane-caloroczne/ i z tego co wiem ich oferta jest jedną z lepszych. Dom taki jest ekologiczny i teraz jest coraz popularniejszy.
Cytuj
~olek123 #33
Przed budową domu pomyślmy o przebadaniu gruntu na ktorym będzie stał. Jedną z ofert firmy http://gco-consult.com/ jest właśnie takie badanie.
Cytuj
aleks454 #34
Plexi to doskonały materiał , który sprawdza się w różnych dziedzinach, m.in. w budownictwie oraz reklamie. Na stronie https://plexiwars...yldy-z-plexi-pleksi/ znajdziecie świetną oferte plexi, gdzie możecie zamówic materiał docięty na wybrany przez Was wymiar. Na stronie znajdziecie również galerie ich realizacji z plexi . Pozdrawiam i polecam serdecznie !
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany