Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Budowa domu

~Moska90 #76
Normalna sprawa. Dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie możecie postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak chociażby systemy z https://zamel.com/ W ten sposób, będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o wyposażenie Waszego mieszkania, warto się o tym przekonać już teraz.
Cytuj
Lenka8890 #77
Jeśli ktoś szuka solidnych drzwi drewnianych do domu to znajdzie je tutaj - drzwi wewnętrzne Warszawa Polecam serdecznie, zamawiałam u nich drzwi do wszystkim pomieszczeń w domu i jestem bardzo zadowolona :)
Cytuj
piotrtalikos #78
Jak będziecie na etapie wyposażania domu w okna to zerknijcie sobie do http://twoje-okna.com . Tutaj PORÓWNASZ CENY OKIEN u kilku sprzedawców.
Cytuj
mleczko90 #79
Przy budowie niezbędne są materiały izolacyjne - ja kupowałem tutaj https://4insulation.pl/ i polecam
Cytuj
amidud #80
Na pewno trzeba zacząć od znalezienia projektu. Bez tego nie wybudujemy żadnego domu :) Polecam więc rzucić okiem na biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/.
Cytuj
Lenka8890 #81
Zgadzam się z wami, posadzka żywiczna to jedno z bardziej praktycznych rozwiązań. Żywica poliuretanowa jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a dodatkowo prezentuje się całkiem elegancko :)
Cytuj
~Antoni21 #82
Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie podejść do tego tematu zdecydowanie bardziej rozsądnie. Ja bym Wam podpowiedział, byście sprawdzili, jak wygląda dzisiaj budowa domów bielsko. Myślę, że to może być dla Was ogromnym ułatwieniem, sami sprawdźcie :)
Cytuj
Troker #83
Cytat: Lenka8890 (2020-06-01 03:51)
Zgadzam się z wami, posadzka żywiczna to jedno z bardziej praktycznych rozwiązań. Żywica poliuretanowa jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a dodatkowo prezentuje się całkiem elegancko :)


Jeżeli chodzi o produkty żywiczne, to polecam zajrzeć na stronę http://www.euroseal.pl/ gdzie znaleźć można szeroki wybór chemii budowlanej. Euroseal specjalizuje się w rozwiązaniach systemowych o wysokim stopniu zaawansowania oraz wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się np. żywice akrylowe, iniekcyjne, czy epodyksowe.
Cytuj
Twister #84
Moim zdaniem lepiej jest zdecydowac się na gotowe projekty domów niż coś innego kombinować. Moja znajoma budowała dom z gotowego projektu i bardzo jest zadowolona. Wiem, ze MG Projekt Pracownia Architektoniczna https://www.mgprojekt.com.pl/ ma świetne projekty. Może chcesz wysłać maila do mgprojekt@mgprojekt.com.pl albo zadzownić na 6766683.
Cytuj
Lenka8890 #85
My korzystaliśmy z produktu techniplast 400 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania podłogi :)
Cytuj
ibarek99 #86
Jeżeli jesteście na etapie wylewek to polecam firmę, która u mnie wykonywała ogrzewanie podłogowe suche wylewki i ogrzewanie podłogowe. Są terminowi pracowici i solidni. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Polecam ich najmocniej.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany