Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Biuro rachunkoe

Felicita #16
Kogo polecilibyście mi do prowadzenia księgowości w niewielkiej firmie? Sprawdzałam jak dotąd kilka biur rachunkowych i chyba najlepsze a może i największe wrażenie zrobił na mnie Tax Care https://taxcare.pl/ Ilość narzędzi i możliwości przy księgowości online jest powalająca. Nie sądziłam, że są Tak duże mozliwości płynnego przepływu dokumentów. Czy balibyście się korzystać z księgowego online?
Cytuj
kasiek4 #17
Myślę, że GLC ma ciekawą ofertę księgowości spółek zoo http://www.glc.pl/ksiegowosc Czy bym sie bała korzystać z ksiegowości online? Ależ skąd, czego tu się bać? Trzeba iść na przód, korzystać z innowacji jakie dają nam firmy. Na przykład GLC idealnie przeprowadza outsourcing księgowy, bardzo przydatny w prowadzeniu firmy.
Cytuj
wiitek67 #18
Jeśli chodzi o biura rachunkowe to są naprawdę bardzo ciekawe.
___
laweta hamburg
Cytuj
~Tymoteusz1 #19
Akurat dobre biuro rachunkowe to jedna z tych rzeczy, które mają bardzo duże znaczenie dla powodzenia Waszego biznesu. Trzeba jasno przyznać, że jeśli postawicie na takie firmy jak MDDP w https://www.mddp-outsourcing.pl to sami możecie oczekiwać o wiele lepszych rozliczeń fiskalnych. Chyba każdy przedsiębiorca ma świadomość, jak ogromne ma to znaczenie dla powodzenia biznesu.
Cytuj
suzi #20
Wiele kwestii można przecież zorganizować na własną rękę. Mam na myśli na przykład rozliczenie PIT. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, jakie to jest proste. A z internetu można ściągnąć darmowy program do rozliczeń - zajrzyj tutaj.
Cytuj
lubie44 #21
Dobrą opcją zawsze jest zadbanie o dobrą reklamę i rozpoznawalność. Jest kilka firm, które się tym zajmują i znają się na swojej robocie :d
Cytuj
Yomako #22
Witam,
Jeśli zdecydujesz się na stacjonarne biuro księgowe / rachunkowe, to przy wyborze takiego biura warto kierować się jego renomą i poleceniami znajomych. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może się okazać sprawdzenie takiej firmy zewnętrznej pod względem różnych certyfikacji, np. takich jak rzetelnefinanse oraz odpowiednich pozwoleń.
Cytuj
gingero #23
A ja wolę taką opcję jak księgowa cieszyn. Od lat chodzę do tej samej, sprawdzonej osoby. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Wszystkie rozliczenia wykonuje w terminie.
Cytuj
farkimas #24
Moim zdaniem jeśli kogoś z was interesuje na prawdę dobra i rzetelna księgowość gdańsk to warto jest sprawdzić możliwości współpracy z biurem Szykuła. Sporo moich znajomych prowadzi u nich rozliczenia i bardzo chwalą sobie to biuro!
Cytuj
~werka #25
Księgowania są w biznesie bardzo ważne, porządek w papierach być musi i wie o tym każdy odpowiedzialny przedsiębiorca. Trzeba więc wybrać z rozsądkiem firmę, która się tym zajmie. Dlatego myślę, że na spokojnie powinniście przejrzeć ofertę MG Finance , który zajmuje się księgowościami. Z nimi możecie zaoszczędzić i być pewni porządnie wykonanej pracy.
Cytuj
mami1 #26
Jeśli zdecydujesz się na stacjonarne biuro księgowe / rachunkowe, to przy wyborze takiego biura warto kierować się jego renomą i poleceniami znajomych. Z doświadczenia wiem, ze taka współpraca musi się układać. Sama prowadzę biuro rachunkowe i dbam o moich klientów jak najlepej, od jakegos czasu mogą korzystać z darmowego programu do fakturowania https://intaxo.pl/dla-ksiegowych a ja płacę tylko 5zł od klienta. Świetne rozwiązanie i bardzo wygodne.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany