Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Rower górski

Twister #1
Razem z dziewczyną chcemy zacząć jazdę na górskich rowerach. W zeszłe wakacje mieliśmy okazje spróbowac takiej jazdy i bardzio nam się spodobała. Teraz dylemat jaki rower wybrac. Czytalem już taki artykuł https://portal.bi...er_gorski_do_2500_zl i trochę naprowadził mnie na model i marke, ale wolałabym posłuchać kogoś z doświadczeniem. Co radzicie?
Cytuj
Piotr56ad #2
a ile kosztuje ten rower i ile sezonów on wytrzyma jeżdżąc non stop

___________________________________________
najlepsze tabletki na odchudzanie
Cytuj
Jakiestem49 #3
Ja polecam ze swojej strony markę Merida do tej ceny da radę kupić dobry rower.
________________________________________
https://iwobike.pl/
Ostatnia modyfikacja 08-03-2018, 08:39 Cytuj
Ewokirazka #4
A jak to jest z siodełkami w tych rowerach? Nie spędzam zbyt dużo czasu na rowerze, ale za każdym razem jakikolwiek wybiore to jest on po prostu niewygodny!!!
Możecie coś poradzić ?
Cytuj
~mareK23 #5
Siodełka to koszmar. Długo szukałem idealnego, aż w końcu trafiłem na sklem PM BIKEYour link here. Odpowiednie siodełko znalazłem dzięki pomocy jednego z pracowników, który zaczął mi opowiadać o prawie każdym modelu. Nie sądziłem, że siodełka tak bardzo różnią się od siebie. Od tamtej pory nie wiem co to jazda na niewygodnym siodełku. Polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy doradców!
Cytuj
~marzenkakwiat #6
żeby jeździć na rowerze trzeba mieć mocne kości ;P
https://od-natury...ko%C5%9Bci-i-stawy-3
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany