Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Nowy dom

ksiezniczka #1
Witajcie. W Mikołowie buduje się piękne i nowoczesne osiedle. Bardzo ważnym aspektem przy zakupie domu na https://osiedlesielanka.pl/ jest to że pieniądze są trzymane na rachunku powierniczym w banku dzięki czemu nasz pieniądze sa w stu procentach zabezpieczone a w przypadku gdyby deweloper nie dotrzymał umowy odzyskujemy 100% wpłaconych środków.
Cytuj
pawlicka #2
Szkoda że to tak daleko, ja myślałam raczej o jakimś warszawskim osiedlu Atala, Mikołów to zupełnie nie moja bajka chociaż podobają mi się te domy :)
Cytuj
moniaa800 #3
nie moje miasto;(
Cytuj
Wiki9 #4
Ja ostatnio widziałam bardzo piękne domy bliźniacze na stronie http://pasieki-komorniki.pl/, również na takim nowo wybudowanym osiedlu, z tym że w Komornikach, niedaleko Poznania. moim zdaniem jest to idealnie miejsce do zamieszkania, ponieważ dojazd do centrum stolicy Wielkopolski zajmuje tylko 20 minut samochodem :) A projekty domów są naprawdę warte uwagi :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany