Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Prezent

truskawkowa #1
Jestem zaproszona na chrzest do mojej koleżanki. Nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w takiej uroczystości i nie wiem co jej kupić. Może jakiś medalik na https://www.murrano.pl/pamiatki-chrztu-swietego-cafe-119.aspx czy może wybrać coś innego. Jeżeli podsuniecie mi jakiś pomysł to będę wdzięczna.
Ostatnia modyfikacja 11-03-2018, 17:34 Cytuj
sungSam #2
Ja bym kupił jakieś czekoladki po prostu :)
Cytuj
make343er #3
Agencja http://www.stratford-escorts.com/ świadczy usługi na terenie Londynu. To propozycja dla panów poszukujących relaksu, odprężenia i zmysłowych chwil w towarzystwie atrakcyjnych i gorących kobiet. Spotkanie z każdą z dziewczyn na pewno będzie niezapomniane.
Cytuj
HolidayParkZator_pl #4
Odnośnie prezentu t na forum są już podobne wątki, wystarczy poczytać aby wiedzieć więcej. Jeżeli ma być to niespodzianka dla kobiety, to może wspólny wyjazd w jakieś fajne, ciekawe miejsce?

HolidayParkZator.pl
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany