Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Adwokat Wrocław Rozwód

iwanka #1
Nie za bardzo wiem gdzie o to zapytać więc wrzucam post tutaj może akurat ktoś pomoże. Poszukuję dobrego adwokata od spraw rodzinnych z Wrocławia oraz ogólnie informacji jak wybrać kogoś dobrego do poprowadzenia sprawy rozwodowej - rozwód będzie trudny i nie będzie w zgodzie. Mamy 2 małych dzieci. proszę o pilną pomoc
~LeonGrot #2
Tak się zastanawiam tylko jaki jest sens zakładania takiego wątku tutaj skoro jest takich wątków setki i to na forach o bardziej zbliżonej tematyce
~Moniak #3
Może nie każdy potrafi tak dobrze szukać w internecie jak ty. Zamiast wrzucać takie komentarze podaj namiary na konkretne informacje
~LeonGrot #4
To np zobacz tu http://www.jaksie...at-do-rozwodu-z-Wrocławia . Jak wpiszesz adwokat Wrocław rozwód + opinie to masz wyniki. Ale i tak lepiej popytać znajomych w pierwszej kolejności
~Marobroooos #5
Raczej popytaj znajomych. W ostateczności patrz w internecie. Do rozwodu z orzekaniem o winie to pamietaj aby juz na początku ustalić wszelkie koszty - początkowe, prowadzenia całej sprawy - rozpraw może być dużo więc ustal czy a właściwie ile adwokat będzie sobie liczył za każdą rozprawę + ewentualnie koszty apelacji jeśli będzie
iwanka #6
Niestety nie mam żadnych bliskich znajomych którzy mogli by doradzić w takiej sprawie. Też nie z każdym chce się rozmawiać na ten temat. Możesz doradzić jeszcze coś więcej jak się przygotować do takiej wizyty u adwokata przed rozwodem? O co pytać? jakie dokumenty przygotować itp. Każda rada jest cenna bo jestem zielona
~Marobroooos #7
Przeczytaj ten artykuł http://www.rozwod...-do-sprawy-o-rozwod/ i komentarze, są tam wystarczające informacje
iwanka #8
Dziekuję, poczytałam i umówiłam się na spotkanie do mecenasa. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dobrze
~Dzustin #9
Jak wyglada takie spotkanie przed rozwodem? Jak sie w tej sprawie idzie na komsultacje to od razu trzeba placic ?
~HeloniEni #10
Taka konsultacja u adwokatów nazywa się porada prawna i jest oczywiście płatna. U prawników wszystko jest płatne. Zapamiętaj :)
~Komeno #11
Są prawnicy co pierwsze spotkanie masz gratis ale nie polecam. Zwykle ci lepsi biorą 200zł ale warto zapłacić. Gratis to dają albo nowi w branży albo tacy co nie mają zleceń
~Alinanina #12
Polecam poczytac Dobry adwokat do rozwodu Wrocław - Forum
~Gromera #13
Najlepiej jak szukasz adwokata to popytać znajomych o opinie. Tego typu fachowców wybiera się tylko z polecenia
malinka_dwa #14
W takiej sprawie możesz się też zwrócić do http://adwokat-wroclaw.eu/ to jedna ze sprawdzonych, wrocławskich kancelarii adwokackich, która zajmuje się rozwodami.
kaliszanka #15
Jeżeli chodzi o Wrocław to tylko gptogatus.pl. Mega profesjonalna kancelaria, specjaliści niemal z każdej dziedziny, więc na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego do prowadzenia sprawy rozwodowej.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany