Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Otwieram restaurację

Karrosa #31
Jeśli otwierasz swój własny biznes to warto zastanowić się nad ogólnym bezpieczeństwem. Zapoznaj się z ofertą tych specjalistów https://www.atex137.pl/audyty-ekspertyzy-atex/ warto też zapoznać się z audytami, które przeprowadzają.
Cytuj
~dama89 #32
Super, że się odważyłaś na swój biznes ;). Myślę, że tego typu branża zawsze znajdzie poparcie na rynku. Co jeszcze mogłabym dodać to, to że pewnie niedługo będziesz szukać dla siebie sprzętu do lokalu. A ja ostatnio widziałam, że na stronie https://sklep.pol...ty-do-bitej-smietany można tam znaleźć wszystko co niezbędne przykładowo do wypieków, tworzenia deserów itp. Możesz sobie sprawdzić.
Cytuj
Emkaolka0 #33
Super trzymam kciuki za każdy własny pomysł na biznes. Fajnie jak ludziom się coś udaje włąsnego otworzyć. Znajoma też ma i bardzo sobie chwali mimo ciężkiej pracy. Korzysta z pomocy hurtowni gastronomicznej http://savpol.pl Tobie pewnie też się przyda.
Cytuj
eve13 #34
Życzę powodzenia w biznesie :) Sama pracuję w tej brazy od kilku dobrych lat i wiem, że warto szukać rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę, która przecież do najłatwiejszych nie należy. Kontrola zamówień, ułatwienie kokunikacji z klientem i na linii sala-kuchnia. Dodatkowo sama koniecznośc zatrudnienia pracowników budzi czasem sporo wapliwości. Od siebie zdecydowanie polecam przetestować darmową aplikację Barfitter stworzoną z myślą o restauracjach ( i we współpracy z jedną z nich ) https://barfitter.net/#/. My korzystamy od jakiegoś czasu i uważam, ze spełnia swoje zadanie w 100% :)
Cytuj
Barbie #35
Ja jakoś bałabym się własnej działalności gospodarczej, to duża odpowiedzialność.
Cytuj
kelnecka #36
Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia :) A co do samego prowadzenia biznesu, to pamiętajcie o kwestii księgowej. Ważne też są audyty finansowe. Lepiej robić je na bieżąco i mieć pewność, że wszystko jest w porządku niż po dłuższym czasie martwić się i szukać błędów. Sprawdźcie https://www.glc.pl/uslugi/audyt/ - mają bardzo ciekawą ofertę.
Cytuj
martynkaniedbala #37
Zgadzam się restauracja to genialny pomysł, oczywiście zależy z jaką kuchnią. Dużo wydaje mi się zależy też od konkurencji, cen oraz samych klientów. Oczywiście dużo dzisiaj też zależy od dowozów, bo jednak wydaje mi się, że to jest jeden z głównych nurtów przychodów większości dzisiejszych lokali. Ale zgadzam się księgowość to dość istotna kwestia, w każdym biznesie.
Cytuj
~Tymoteusz1 #38
Odważny krok, życzę powodzenia. Pamiętaj o tym, by przede wszystkim zadbać o jakość świadczonych przez Was usług. Jeśli pojawią się tutaj jakieś zaniedbania, to narażasz się na krytykę i brak klientów. Najlepiej skorzystać ze sprzętów od https://www.gort.pl/ bo bardzo wpływają one na pracę całej kuchni. Przemyśl to dobrze.
Cytuj
aleks454 #39
Od jakiegoś czasu prowadzę własną działalność i zdarza sie, że klienci spóźniają sie z zapłatami za wykonaną prace. Dlatego zacząłem korzystać z usług firmy http://nfg.pl/ , dzięki której otrzymuje pieniądze za fakture w 15 min. Co Wy sądzicie o takim sposobie rozwiązania problemow z fakturami ?
Cytuj
suzi #40
Koniecznie zajrzyj też na stronę sklepu Polmarkus. Oni zajmują się profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii. Na ich stronie znajdziesz też akcesoria cukiernicze, między innymi pudełka na tort: https://sklep.polmarkus.com.pl/pudelka-na-tort. Wszystko to zdecydowanie może się przydać.
Cytuj
gingero #41
Część niezbędnych elementów możesz też wynająć czy wypożyczyć. Zajrzyj sobie na stronę http://horecaservice.pl/, oni zajmują się właśnie wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego. Może to być łatwiejsza opcja niż zakupienie wszystkiego jednorazowo.
Cytuj
pawlicka #42
A masz już fachowców którzy założą Ci klimę? Bo jeśli nie to zostawię tu namiar na firmę https://multi-system-naszewski.business.site/ , mają doświadczonych monterów i dobrej jakość sprzęt więc warto na nich postawić
Cytuj
~Roman77 #43
Warto do tego tematu się dobrze przygotować. W końcu musicie spełnić wiele norm, by działalność mogła być prowadzona w odpowiedni sposób, zgodnie z normami. Pamiętajcie, by w pierwszej kolejności zadbać o odpowiedni sprzęt gastronomiczny, bez którego ciężko w ogóle mówić o rozwoju firmy.
Cytuj
Leroy #44
Oczywiście sprzęt gastronomiczny jest bardzo ważny jednak warto też pamiętać o zakupie akcesoriów takich jak np serwetki papierowe dekoracyjne , które będą stały na stolikach dla gości. Podczas jedzenia często przydaje się serwetka dlatego warto zadbać o to, aby goście mieli dostęp do serwetek. Duży wybór akcesoriów przydatnych w gastronomii znajdziesz w ofercie firmy Verde Avis. U nich możesz także zakupić środki do czyszczenia a także urządzenia do sprzątania. To także przydaje się podczas prowadzenia restauracji.
Cytuj
Tamara23 #45
Moim zdaniem bez względu na to, jaką restaurację planujemy otworzyć, przede wszystkim musimy zainwestować w dobrej klasy sprzęt gastronomiczny. Stawiając na ofertę chociażby https://sklep.technica.pl/ , tak naprawdę każdy lokal możemy wyposażyć kompleksowo, a co więcej do wyboru mamy tutaj świetnej jakości, produkty różnych marek.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany