Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Hotele w górach

polaszym #31
hej
Angel-75 #32
Hannas w cale Ci się nie dziwię, też jetem ostrożna... Villa Collis na pewno Cię nie rozczaruje :) Zarówno Ty jak i Twoja córka będziecie miały co robić :) Ty się będziesz wylegiwać w spa lub z książką na świeżym powietrzu, a młoda szaleć na ogrodzonym placu zabaw :)
daria123 #33
Zgadzam się z przedmówczynią - Twojej córce na pewno nie będzie się tam nudzić. Będzie mogła korzystać z placu zabaw, na którym jest trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia, oprócz tego jest boisko wielofunkcyjne. Możesz ją też zabrać na wycieczkę rowerową, albo wypożyczyć quada, dla dziecka to frajda ;)
Ostatnia modyfikacja 16-04-2018, 10:33 Cytuj
Madamm #34
Hotele w górach to zawsze urokliwe i spokojne miejsca
Angel-75 #35
Cytat: daria123 (2018-04-16 10:32)
Zgadzam się z przedmówczynią - Twojej córce na pewno nie będzie się tam nudzić. Będzie mogła korzystać z placu zabaw, na którym jest trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia, oprócz tego jest boisko wielofunkcyjne. Możesz ją też zabrać na wycieczkę rowerową, albo wypożyczyć quada, dla dziecka to frajda ;)

No dokładnie :) Jak ja byłam w Villi Collis to w niepogodę młodsi goście mieli największą frajdę w basenie przeznaczonym właśnie dla dzieci :) Jeśli szukasz czegoś poza terenem kompleksu to myślę, że dla dzieci dodatkową atrakcją może być wizyta w pobliskiej stadninie koni. Obsługa hotelu na pewno podpowie co i jak :)
zajaczek10 #36
Super porady :) Dzięki wielkie za ciekawe info :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany