Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Korfu, Kreta, Zakynthos

marek1985 #1
Cześć wszystkim. Ostatnio widzę sporo tanich ofert wycieczek na greckie wyspy, szczególnie tania jest wyspa Korfu, na której nigdy nie byłem, ale... czy tam nie ma przypadkiem obecnie jakichś problemów z uchodźcami?

Możecie podpowiedzieć jakich wysp na morzu śródziemnym unikac w tym sezonie wakacyjnym? Wolałbym nie mieć z uchodźcami do czynienia, tym bardziej, że chciałbym lecieć z rodziną.
tomasz_klimek #2
Na wyspach greckich nie byłem, ale ze swojej strony polecam Kanary, latam co roku i zawsze jest coś nowego do zobaczenia :)
marek1985 #3
Tak Tomek, łatwo się mówi, ale na Korfu mogę lecieć za 800 zł za osobę, a na kanary jest prawie 2 razy drożej, a skąd na to wszystko brać? Chciałoby się, ale zanim dostanę wypłatę, to będzie juz po majówce :)
tomasz_klimek #4
A nie masz możliwości dogadania się z szefem by szybciej dał Ci wypłatę?
marek1985 #5
A Ty się kiedyś tak dogadałeś? Mi to szef płaci z opóźnieniem, więc cieszę się jak w ogóle mam pensję na czas :)
tomasz_klimek #6
He ja prowadzę własną działalność, więc nie mam z tym problemu. Po za tym, że czasem jest lepszy miesiąc i można sobie pozwolić na dużo więcej, a czasem trzeba liczyć każdy grosz.
marek1985 #7
Dla mnie też się liczy każdy grosz, ale też chciałbym coś w życiu przeżyć. Na kanarach nigdy nie byłem i moim marzeniem jest kiedyś tam polecieć, ale póki co budżet nie pozwala.
tomasz_klimek #8
Wiem, jak to w życiu bywa, a tym bardziej na działalności gospodarczej. Państwo nas nie rozpieszcza, a wręcz odwrotnie coraz bardziej przyciskają. Ja mam czasem bardzo dobre miesiące a czasem muszę pożyczać. Więc jak chciałbyś polecieć na kanary to możesz sobie pomyśleć o jakimś kredycie, lecz tam znowu jest dużo biurokracji i nie wiem czy wyrobisz się do majówki. Ostatnio zauważyłem, że pożyczki chwilówki stają się coraz popularniejsze, sam ostatnio musiałem skorzystać, więc możesz spróbować.
marek1985 #9
Hmm... a te darmowe pożyczki na tej stronie to naprawdę są za darmo? Na czym to polega, korzystałeś z tego? Jak się tam pożycza i jak to się spłaca?
Ostatnia modyfikacja 24-04-2018, 19:52 Cytuj
tomasz_klimek #10
Tak ja korzystałem z Vivusa i wszystko było za darmo, wziąłem na 30 dni i spłaciłem po 15, bo akurat wtedy otrzymałem płatność za fakturę od klienta.
Ostatnia modyfikacja 24-04-2018, 19:58 Cytuj
marek1985 #11
Sprawdzę to, kurcze może faktycznie zaszaleję z kanarami, dzięki za cynk :)
tomasz_klimek #12
Spoko, polecam się na przyszłość :)
krzysflis #13
Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.
aleamar #14
hejjj
HotelFarmona_pl #15
Szczególnie polecam Korfu i Kretę. Kretę chociażby ze względów historycznych gdyż jest to jedna z kolebek cywilizacji europejskiej i posiada wiele zagadek, chociażby nieodczytane do dziś pismo linearne.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany