Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaka kamera?

pokrywka #1
Potrzebna mi na wczoraj mała i poręczna kamera do nagrywania, najlepiej z wodoodporną obudową (wakacje przed nami w końcu). Co z tego wybrać
https://www.euro.com.pl/kamery-sportowe,predkosc-nagrywania!60-kl-s.bhtml będę nagrywać praktycznie w biegu także to musi być typ kamery sportowej.
Cytuj
zelus #2
Myślę że ta którą proponujesz jest słusznym wyborem
Cytuj
Wiki9 #3
Takie kamerki sportowe to świetna sprawa, na pewno będziesz zadowolona z takiego zakupu. Ja swoją akurat zamawiałam na https://smartcams.pl/44-kamery-sportowe i do niczego nie mogę się przyczepić - sprzęt działa sprawnie, a ja dużo za niego nie zapłaciłam, więc może zajrzyj również tam ;)
Cytuj
EmmaSS #4
Sporo jest kamerek sportowych. Kiedyś to było tylko Go Pro, jednak teraz można znaleźć spory wybór tańszych opcji i niekoniecznie droższych :) Sprawdź sobie co proponuje sklep https://medialove.pl Mają tu bardzo duży wybór kamer sportowych, które sprawdzą się na pewno na każde warunki, nie będzie problemu z wodoodpornością, bo to jest jedna z podstawowych cech kamer sportowych.
Cytuj
~welma #5
Tak to prawda, tego typu urządzeń jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. W sumie z roku na rok przybywa różnych innowacyjnych urządzeń. Mój brat ostatnio też szukał sportową kamerkę i znalazł coś takiego https://bestcena.pl/kamery-sportowe . Za pomocą tego nowoczesnego urządzenia może robić perfekcyjne zdjęcia i też nagrywać. Nawet wyłapuje szybko poruszające się obiekty. Jakość nagrań, jak i zdjęć jest naprawdę wysoka. Także mówił, że na pewno sobie właśnie takie urządzenie kupi.
Cytuj
~Tymoteusz1 #6
To już wszystko zależy od tego, do czego konkretnie będziecie wykorzystywali Wasz sprzęt. Jeśli mowa o profesjonalnych zastosowaniach, to na pewno warto stawiać na takie aparaty jak https://fotostrad...frowe/bezlusterkowce Dzięki temu możecie uzyskać o wiele lepszą jakość zdjęć, co jest niesamowicie istotną sprawą. Zwróćcie na to uwagę.
Cytuj
kasia888 #7
Mnie akurat na ten moment zdecydowanie bardziej potrzebny jest statyw fotograficzny niż kamera i właśnie chciałabym go później używać i do aparatu i do kamery. Myślę, że świetnie nadają się statywy dostępne na stronie https://www.ceneo.pl/Statywy Sprawdźcie, jeśli są Wam potrzebne.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany