Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wypożyczalnia bagażników - sprawdzone miejsca

nadinee #1
Zbliżają się wakacje więc pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie stworzenie tematu zawierającego sprawdzone miejsca, gdzie można wypożyczyć coś na trasę. U mnie zeszłorocznym odkryciem, z którego na pewno w tym roku również skorzystam jest wypożyczalnia bagażników. Mają bardzo dobre warunki pożyczenia i byłam bardzo zadowolona z ich usługi. W tym roku wybieramy się na Mazury, więc na pewno też skorzystamy.
adilei #2
hej
nawara #3
Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
marian33e #4
To jak pan się nie zna na tym to po co w ogóle pisze pan posta . Ja takich podstaw nigdy nie rozumiem u ludzi tak naprawdę.

HotelFarmona_pl #5
Moim zdaniem warto nawet na serwisach ogłoszeniowych czy w ofertach hoteli sprawdzić czy istnieje taka opcja. Myślę, że jest niejedno pewne miejsce.
Bert554 #6
Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym temacie ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany