Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysłowe kominki w Lublinie

nadinee #1
Kto robi ciekawe i niestandardowe kominki w Lublinie? Szukam już od miesiąca dobrych fachowców, którzy zaprojektowaliby nowoczesny kominek pasujący do wystroju salonu jednak bezskutecznie. Dysponuję dużym budżetem, więc liczy się tylko pomysłowość projektanta. Dajcie znać jeśli macie kogoś sprawdzonego.
~Jagoda12 #2
Ja tam jestem tradycjonalistką i nie są mi potrzebne żadne specjalne kominki nowoczesne. Marzę o tym, by mieć kominek , w którym będę mogła palić drewno i przy którym fajnie będzie się czytało książki. Szukałam już nawet tu komeno.pl wkładów i systemów kominowych. Myślę, że mąż zdecyduje się i zrobimy taki kominek w domu.
~Marika96 #3
okświtnie
~jago #4
Popieram koleżankę wyżej, z jedną różnicą - ja bym zastosował system kominowy na przykład od takiego dostawcy - https://www.schiedel.com/pl/ , a nie pakował się w normalny komin. Stalowe może i są tańsze, ale często mniej trwałe a i piorun potrafią ściągnąć. Lepiej to jeszcze przemyśleć.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany