Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Pomysłowe kominki w Lublinie

nadinee #1
Kto robi ciekawe i niestandardowe kominki w Lublinie? Szukam już od miesiąca dobrych fachowców, którzy zaprojektowaliby nowoczesny kominek pasujący do wystroju salonu jednak bezskutecznie. Dysponuję dużym budżetem, więc liczy się tylko pomysłowość projektanta. Dajcie znać jeśli macie kogoś sprawdzonego.
Cytuj
~Jagoda12 #2
Ja tam jestem tradycjonalistką i nie są mi potrzebne żadne specjalne kominki nowoczesne. Marzę o tym, by mieć kominek , w którym będę mogła palić drewno i przy którym fajnie będzie się czytało książki. Szukałam już nawet tu komeno.pl wkładów i systemów kominowych. Myślę, że mąż zdecyduje się i zrobimy taki kominek w domu.
Cytuj
~Marika96 #3
okświtnie
Cytuj
~jago #4
Popieram koleżankę wyżej, z jedną różnicą - ja bym zastosował system kominowy na przykład od takiego dostawcy - https://www.schiedel.com/pl/ , a nie pakował się w normalny komin. Stalowe może i są tańsze, ale często mniej trwałe a i piorun potrafią ściągnąć. Lepiej to jeszcze przemyśleć.
Cytuj
~Oliwka89 #5
Dzisiaj to nie problem, żeby kupić sobie oryginalny kominek. Jednak nie zapomnijmy, że taki kominek ma też grzać prawda. Także na stronie http://www.drewnex24.pl możecie sobie zobaczyć potem za opałem kominkowy. Tak dobrych cen nigdzie nie znajdziecie jak tam.
Cytuj
~miecia7 #6
Taka jest prawda, że kominek to jest naprawdę świetna sprawa. Możecie na stronie https://just-home...ominki-wolnostojace/ poczytać sobie co nieco o poszczególnych modelach. Myślę, że jak chcecie u siebie postawić kominek to warto wiedzieć kilka podstawowych informacji na ich temat.
Cytuj
Melmis #7
Kominek musi być według mnie prosto, lecz elegancko zaprojektowany. Takie najbardziej mi się podobają. Jeżeli będziecie aranżować swoje mieszkanie i wybierać kominek to powinniście zajrzeć na stronkę http://drzwiczki-kominkowe.pl Proponują drzwiczki kominkowe robione na wymiar.
Cytuj
~kamil_limak #8
Zastanawiam się jak bardzo kominek może wpłynąć na wycenę mieszkania. Ma ktoś jakieś porównania robione przez rzm?
Cytuj
~kamil_limak #9
Zastanawiam się jak bardzo kominek może wpłynąć na wycenę mieszkania. Ma ktoś jakieś porównania robione przez rzm?
Cytuj
KowalskaA #10
Na pewno kominek podwyzszy standard mieszkania, więc też i cena będzie znacznie wyższa. Jak będziecie aranżować swoje domy, mieszkania to powinniście zainteresować się nowoczesnymi wkładami kominkowymi które będą świetnie prezentować się w salonie. Na pewno warto będzie postawić na nowoczesne aranżacje
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany