Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wakacyjne wyjazdy

amidud #76
W tym roku ze względu na pandemię większość ludzi spędzi wakacje w Polsce. Polecam więc rzucić okiem na wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg: https://lazurowybrzeg.pl/. Moim zdaniem to super miejsce na wypoczynek.
Cytuj
~anya1 #77
My raczej postawimy w tym roku na Mazury. Jeszcze tam nie byliśmy, a dwa to raczej w takim miejscu będzie najbezpieczniej jechać.Z tego co zauważyłam nie brakuje tam ciekawych atrakcji, zobaczcie na stronę https://zefir.ostroda.pl jakie świetne rejsy po Kanale Ostródzko-Elbląskim się odbywają.
Cytuj
~Kirra #78
Ja tam praktycznie w każde wakacje wyjeżdżam nad polskie morze. Uwielbiam plaże, słońce, szum fal- nie ma dla mnie lepszego miejsca. Tym razem rozglądam się na stronie https://www.baltichome.pl za noclegami w Międzyzdrojach i w Świnoujściu. Te dwa miejsca najbardziej mnie interesują. A wy jakie macie plany na tegoroczne wakacje?
Cytuj
~Moska90 #79
Mamy XXI wiek, nikt przecież nie trzyma nas w jakimś konkretnym miejscu. Jeśli chcecie podróżować po Polsce, to nie powinniście mieć z tym żadnego problemu. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście pomyśleli o zatrzymaniu się w apartamentach od Sun&Snow i samodzielnie przekonali się, w jaki sposób dzisiaj jesteście w stanie wypocząć.
Cytuj
malinka_dwa #80
Jeśli wybieracie się na zagraniczny wyjazd wakacyjny samochodem z dzieckiem to warto zaopatrzyć się w coś takiego jak kamizelka odblaskowa dla dzieci. W niektórych krajach w Europie jest obowiązek posiadania kamizelki odblaskowej dla każdej osoby w samochodzie.
Cytuj
gingero #81
My w tym roku planujemy wycieczki rowerowe. Póki co kupiliśmy sobie świetne rowery w sklepie internetowym Metrobikes: https://www.metrobikes.pl/. Jeśli ktoś szuka dla siebie roweru to z pewnością znajdzie go właśnie w tym sklepie internetowym.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany