Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

sprzedaż mieszkań rzeszów

ondrej #1
sprzedaż mieszkań rzeszów to okazja by nabyć naprawdę dobre mieszkanie w okazyjnej cenie. Dostępne są zarówno mieszkania duże, jak i małe. Więc w zależności od zapotrzebowania na przestrzeń każdy znajdzie coś dla siebie.
Cytuj
Troker #2
Jeżeli mamy zamiar sprzedać naszą nieruchomość, którą jest np. mieszkanie, to warto jest zainteresować się takimi usługami jak szybki skup mieszkań. Za ich pomocą możemy prosto oraz szybko uzyskać środki finansowe pochodzące z sprzedaży nieruchomości na poziomie 50 - 70 % jej wartości. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie musimy martwić się o trwający wiele miesięcy proces sprzedaży.
Cytuj
Sabre #3
Nieszczególnie interesuje mnie tamta okolica.
Cytuj
~emil33 #4
W sieci znajdziesz kilkanaście portali, gdzie można dodać ogłoszenia z ofertą sprzedaży mieszkania lub wynajmu np. https://gratka.pl...-centrum/oi/12102721 Możesz zacząć od umieszczania ofert w takich miejscach.
Cytuj
~Jowita #5
Przed sprzedażą mieszkania warto udać się do biura wyceny nieruchomości http://www.wycena....pl/index.php/oferta po fachową wycenę.
Cytuj
~Rta #6
Faktycznie ofert od dewelopera nie brakuje, wiem bo sama szukałam odpowiedniego mieszkania z wykończeniem pod klucz i znalazłam dopiero na osiedlu Centro Ursus. Tam jest możliwość wyboru wykończenia i odbioru już gotowego mieszkania
Cytuj
~kajeczka #7
A sprawdzaliście w tym zakresie już portale ogłoszeniowe? Bo w takich miejscach jak https://clixs.pl/ można też znaleźć wszelkiego rodzaju ogłoszenia i tak samo wystawiać swoje oferty. Myślę, że na takich serwisach warto się rozglądnąć. Tym bardziej na clixs.pl., który jest serwisem darmowym. Także nie musicie się tutaj martwić o jakieś wielkie koszta za wystawienie ogłoszenia. Jedynie za wyróżnienia specjalne się płaci, ale są to groszowe sprawy.
Cytuj
Sabre #8
Takich portali ogłoszeniowych nie brakuje
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany