Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Najtańsza drukarnia internetowa

~Edward #16
Najtaniej to nie zawsze dobra droga. Ja jak na przykład zamawiałem naklejki to dopiero za trzecim razem trafiłem dobrze na drukarnię POLINAL, która miała odpowiednią jakość druku. Wolę zlecić to profesjonalistom, którzy nie drukują wszystkiego, tylko specjalizują się tylko w druku naklejek.
Bianka #17
Z tym to akurat się nie zgodzę. Oczywiście możliwe, że akurat źle trafiłeś. Czym się kierowałeś wybierając drukarnię internetową? Na przykładzie Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/ możesz się przekonać, że osiągalne jest, by zamówić wysokiej jakości wydruki za atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Dla mnie też istotne było, by ktoś pomógł mi z grafikami i to właśnie u nich można znaleźć wszystko. Posiadają własne studio graficzne, w całej swojej ofercie mają ponad 100 tysięcy konfiguracji produktów, więc jest to rewelacyjny wybór.
Adamila021 #18
Różnie z tym bywa. Na pewno dobrze jest wybierać sprawdzone już firmy. Z tego co słyszałam to opcja od https://punktwydruku.pl powinna idealnie się sprawdzić. Wykonują wizytówki, kalendarze reklamowe, a także świadczą usługi projektowania takich rzeczy
~Annna99 #19
Jeżeli chodzi o druk etykiet w wysokiej jakości do ceny to polecam Ci Drukarnię Impresta. Od 2 lat robimy tam zamówienie na etykiety dla naszych produktów i zawsze wszystko jest tak jak powinno
~Annna99 #20
Jeżeli chodzi o druk etykiet w wysokiej jakości do ceny to polecam Ci Drukarnię Impresta. Od 2 lat robimy tam zamówienie na etykiety dla naszych produktów i zawsze wszystko jest tak jak powinno
Barbie #21
Zawsze można popatrzeć na ranking drukarni.
~Mirek313 #22
Powiem szczerze, że słyszałam o tej drukarnii impresta. Dużo pozytywów ma więc myślę, że może być okey
~Katarzyna098 #23
punkt ksero w Reprotechnice wydaje mi się bardzo tanie. Ja jestem wierna tej drukarni. Prace licencjacką u nich drukowałam i oprawiałam i na tle znajomych zapłaciłam najtaniej.
~kakakapO #24
punkt ksero w Reprotechnice wydaje mi się bardzo tanie. Ja jestem wierna tej drukarni. Prace licencjacką u nich drukowałam i oprawiałam i na tle znajomych zapłaciłam najtaniej.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany