Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Druk na plexi

jakubczak #1
Zakładam firmę i koniecznie potrzebuję wykonać druk na plexi. Na co zwracać uwagę?
Cytuj
michasia9893 #2
Jakość jest przede wszystkim bardzo ważna, więc może od samego początku na tym się skup. Dogadaj się z drukarnią, dopytaj o wszystkie szczegóły, aby nie było zaskoczenia. Masz w ogóle już coś konkretnego? Bo mogę podesłać Ci tutaj link http://rasterprin...na-pcv-druk-na-plexi która zajmuje się drukiem na plexi dość szybko.
Cytuj
Felicita #3
A jakie to do tego potrzebne są drukarki? Temat jest mi nieco odległy. Mogę Wam jednak polecić firmę xeroxer http://www.xeroxer.pl/ Bardzo ogarnięci jeśli idzie o druk wielkoformatowy, jak i ksero i kopiowanie wielkoformatowe. Firma znajduje sie w Lublinie. Wiem, że przygotowany plik można im wysłać wcześniej i odebrać już gotowca, względnie jeśli zlecenie jest powyżej jakiejś określonej kwoty, to przywożą do klienta.
Cytuj
kasia888 #4
Aby wykonać druk na plexi - potrzebny jest do tego odpowiedni materiał, czyli płyta plexi W sklepach kupisz ją w bardzo różnych rozmiarach, bo to będzie zależało od tego, czy druk na plexi ma być duży, czy mały i gdzie będzie się znajdował.
Cytuj
Wiki9 #5
Z tego, co mi wiadomo, to wydruki na płytach plexi oferuje również znana i ceniona drukarnia internetowa Diamond Druk. Na stronie https://www.diamond-druk.pl/ możecie zapoznać się z jej pełną ofertą. My współpracujemy z nimi już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy, bo zawsze możemy liczyć na szybki czas realizacji naszego zlecenia, niskie ceny i naprawdę bardzo wysoką jakość drukowanych materiałów :)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany