Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Własny biznes - ciekawe rozwiązanie

~ja5 #31
Moim zdaniem fajnym biznesem jest własny salon kosmetyczny - stacjonarny lub mobilny. Porady w otwarciu takiego gabinetu można znaleźć tu: http://magazynkosmetyczny.pl/
Jest to dobra opcja zwłaszcza dla kobiet, które szukają pomysłu na satysfakcjonujący biznes, który może przynosić bardzo fajne zyski.
Cytuj
~Tymoteusz1 #32
Kluczowe jest to, byście do tematu podeszli z rozwagą. Pamiętajcie, że w zależności od systemów, na któych będziecie pracować, możecie otrzymać różne efekty. Właśnie dlatego na szczególną uwagę zasługują takie produkty jak https://hydrotop.net/oferta/produkcja-i-regeneracja-silownikow/produkcja-silownikow-hydraulicznych/. Przyjrzyjcie się temu bliżej, bo ma to bardzo duze znacznie w kontekście Waszego biznesu.
Cytuj
suzi #33
Ja myślę o tym, aby otworzyć swój sklep internetowy z ubraniami sportowymi. Znalazłam już nawet hurtownię, która ma duży wybór ubrań, obuwia, akcesoriów i sprzętu: https://www.sport-hurtowo.pl/pol_m_Odziez_Czapki_Czapki-zimowe-1106.html. Jak myślicie, czy w dzisiejszych czasach jest to dobry pomysł na biznes?
Cytuj
~kasiek #34
To wszystko zależy od miejsca i no i na co będzie największy popyt. Trzeba dobrze zbadać rynek i działać. Tworząc firmę trzeba też stworzyć odpowiednie warunki do pracy ludziom, dlatego może właśnie dobrze jest na początku zakupić im pakiety medyczne w dobrym i renomowanym miejscu. Medicover ma dobre oferty, dlatego może u nich warto się zapytać co i jak
Cytuj
gingero #35
Myślę, że przydatne mogą też okazać się biznesplany. Tym bardziej, że możemy skorzystać z gotowych biznesplanów dostępnych w internecie. Na stronach takich jak https://www.gotowebiznesplany.pl/ znajdziecie bardzo duży ich wybór. Wydaje mi się, że to znacznie może ułatwić sprawę.
Cytuj
Barbie #36
Nie zawsze własny biznes przynosi dochód, a wręcz może powodować zadłużenie. Jeśli zamierzacie ogłosić upadłość konsumencka warto zajrzeć do poradnika https://normalna....padlosc-konsumencka/ . Oczywiście można liczyć na całkowite oddłużenie tylko jeśli sąd stwierdzi, że nie działano na szkodę firmy z pełną świadomością strat.
Cytuj
Troker #37
Ciekawym rozwiązaniem biznesowym jest system erp ifs - https://www.crowe.com/pl/services/outsourcing-uslug-ksiegowych wspierający rozwój firmy w kraju i zagranicą. Głównymi zaletami korzystania z tego systemu są m.in. optymalizacja procesów księgowych, ciągły, bezpieczny dostęp do danych firmowych, czy też kompleksowa obsługa w zakresie przygotowywania raportów zarządczych. System ERP IFS obecnie jest wykorzystywany przez małe jaki i duże firmy.
Ostatnia modyfikacja 15-04-2019, 10:23 Cytuj
Krisiti90 #38
Zdecydowanie warto także zainteresować się opcją od firmy http://workingclub.pl Tu znajdą idealnie dla siebie rozwiązanie małe firmy, freelancerzy. Załatwicie tu kwestie biura wirtualnego, czy też będziecie mogli wynająć pomieszczenia biurowe, na szkolenia i konferencje na tyle ile chcecie;)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany