Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Problemy samochodowe

gadzina86 #1
Zawsze byłam ostrożnym kierowcą lecz niestety i mi się przydarzył wypadek. Na prostej drogi straciłam panowanie nad kierownicą i wpadłam do rowu. Gdyby nie pomoc drogowa która bardzo szybko przyjechała to nie wiem jak bym sobie poradziła. Nikomu nie życzę takiej przygody.
Cytuj
miro334r3 #2
Chyba każdy kierowca miał kiedyś problem z samochodem według mnie.

____________________________________________
prezenty handmade
Cytuj
Wiki9 #3
Pomoc drogowa zazwyczaj potrzebna nam jest niespodziewanie. I najczęściej jest tak, że nie znamy firm w okolicy, które mogłyby nam pomóc. Dlatego tez warto jest znać ogólne zasady, którymi należy się kierować, wybierając dla siebie pomoc drogową, które zostały przedstawione na przykład na http://nowemoto.pl/wybor-pomocy-drogowej-jak-znalezc-najlepsza/. Zawsze warto mieć przy sobie smartfona z dostępem do internetu, bo są w sieci specjalne wyszukiwarki takich firm, które bardzo mogą nam ułatwić zadanie ;)
Cytuj
jakubczak #4
I właśnie dlatego mieć zaufaną firmę, którą w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów na drodze będziemy mogli poprosić o pomoc. Ze swojej strony mogę polecić wrocławską firmę http://www.goldencars.pl/ działającą na rynku od wielu lat i mająca ogromne doświadczenie w świadczeniu pomocy drogowej. Skorzystaj z jej usług, anie pożałujesz!
Cytuj
onykson89 #5
Tak juz bywa. Ja na całe szczęście nie miałam takich sytuacji, mam też nowy samochód więc jeszcze nie musieliśmy odwiedzac mechanika. Na razie się skupiam na tym zeby wyglądał zawsze czysto i schludnie. Nawet specjalną myjkę na http://www.fhkrystyna-import.pl i gąbki i płyny kupiłam
Cytuj
Bella89 #6
Naprawiałam w ostatni czasie pękniętą szybę w firmie Auto Gamma http://www.autogamma.pl i jestem pod wrażeniem wykonanej usługi. Małe pęknięcie zostało zalepione specjalną masą, która potem została utwardzona i miejsce naprawy jest prawie niewidoczne. A co bardzo ważne, trwałość takiej naprawy jest bardzo długa, na czym chyba najbardziej mi zależało.
Cytuj
suzi #7
Najgorsze kiedy takie problemy zdarzą nam się gdzieś w trasie. Jeśli nie możemy odpalić samochodu to pozostaje nam tylko pomoc drogowa. O tym, czym właściwie jest pomoc drogowa i kiedy powinniśmy ją wzywać poczytacie sobie w artykule https://gst24.pl/pl/664_materialy_partnera/670_pomoc_drogowa_co_ona_dok_adnie_oznacza.html. Polecam lekturę każdemu kierowcy.
Ostatnia modyfikacja 21-11-2018, 09:11 Cytuj
~jago #8
U mnie zbliża się przerejestrowanie samochodu i zmiana tablic. Już widzę jak długo będę musiał siedzieć w tym głupim urzędzie, ale tak to już u nas jest. Zastanawiałem się, czy Ramki firmy Unital będą dobrym wyborem pod względem wytrzymałości. Macie na ten temat jakieś informacje? Mam dość tanich chińczyków, co pękają nawet podczas jazdy ;/ .
Cytuj
~mbwene #9
Jeżeli miałbym polecać ramki to polecałbym podkładki do tablic 3D firmy motoREK. Ta nie pęknie bo ma system bezkolizyjny.
Cytuj
~megan8877 #10
Warto pogłębiać swoją wiedzę na temat eksploatacji samochodu aby nie być niemiło zaskoczonym kiedy coś się zepsuje. Od siebie polecę tą stronę: http://ucando.blo...atory-typowe-objawy/ .
Cytuj
pokrywka #11
Mnie też się zdarzyła kiedyś podobna sytuacja i od tamtego czasu mam już wykupiony z ubezpieczeniem assistance. W razie awarii mam zapewnioną pomoc, w każdym miejscu tak naprawdę. W wyborze dobrej oferty z takim ubezpieczeniem pomoże Wam porównywarka izi.pl https://izi.pl/. To wcale nie zwiększa drastycznie składki a jak ktoś dużo jeździ to jest sporym ułatwieniem.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany