Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wózek

Bulbazaur #1
Za cztery miesiące mam termin porodu. Pomyślałam że już najwyższy czas kupić wózek dla mojego dzidziusia. Koleżanka poleca mi model cosmo z kolekcji http://lonexcompany.com/pl/wozki-dzieciece-producent-lonex/. Czy waszym zdaniem kolor fioletowy nie będzie się za szybko brudził?
Ostatnia modyfikacja 19-07-2018, 18:07 Cytuj
miro44ere #2
Lepszym kolorem od fioletowego będzie na pewno kolor biały.Kolor fioletowy za bardzo będzie się wrzucał w oczy innych ludzi.

grzegorz657a #3
Sam jak się urodziło dziecko nie wiedziałem jaki wózek wybrać.

~nella #4
Ogólnie to x-lander mam najfajniejsze kolory wózków, jest też taki fioletowy, widziałam go na osiedlu ale mi się podobają te w szarością i z czernią z tej najnowszej kolekcji
Aleksa #5
Wydaje mi się, że troszkę za wcześnie myślisz o robieni takiej wyprawki dla dziecka. Jednak jeśli już zdecydujesz się na zakup, to polecam Wózki wielofunkcyjne Coneco na Ceneo . Są idealnym rozwiązaniem, ponieważ posiadają wiele przydatnych zalet. Nie tylko można je zamienić w wózek spacerowy, ale także na przykład posiadają skrętne koła z blokadą i wyjmowaną tapicerkę, która można zdjąć i wyprać w pralce.
eve13 #6
a ja kupiłam synkowi wózek z easy go - Optimo Air. Niby spacerówka ale spokojnie można do niego dokupić gondolę. Wygodny, dość lekki, z dobra amortyzacją. Uważam, ze ich wózki mają świetny stosunek jakości do ceny.
~lena66666 #7
Są wózki jak na na lionelo Your link here

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany