Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wybór biura podróży

wyopek #1
Które biuro podróży polecacie aby bezproblemowo spędzić urlop? Będzie to mój pierwszy wyjazd za granicę i chciałbym ten czas miło spędzić.
Niebieski_com_pl #2
Najbezpieczniej - moim zdaniem - jest jechać z jednym z bardziej rozpoznawalnych i znanych biur podróży. Zmniejsza to ryzyko ewentualnych problemów czy nieprzyjemności.
zendayka #3
Ja kilka razy podróżowałam z Itaką i byłam zadowolona.
lukasz745 #4
Też się zastanawiam nad dobrym biurem podróży. Do tej pory jeździłem po Polsce i sam organizowałem sobie wyjazd. Teraz chciałbym wziąć udział w jakieś zagranicznej wycieczce, ale nie wiem które biuro da mi gwarancję, że wakacje będą udane.. ;)
Fabian8543 #5
Ja wybieram małe rodzinne biura podróży, które mają w swojej ofercie ciekawe miejsca do odwiedzenia. Ostatnio wybierajac się do Indonezji korzytałem z biura Dua Benua http://duabenua.com/pl/bali-blog/
ponadto na ich stronie można przeczytać wiele informacji, które są przydatne podczas wypoczynku.
Chatywsiole_pl #6
Moim zdaniem wybór biura podróży powinien zależeć przede wszystkim od naszego miejsca wyjazdu. Każde biuro ma specjalizacje w trochę innych kierunkach.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany