Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wybór biura podróży

Karrosa #16
Jeśli chodzi o moje doświadczenie to mogę polecić Wam zajrzeć na stronę https://www.lidertravel.pl/ ! Jest to biuro podróży Bielsko, które oferuje wycieczki zagraniczne. Korzystałam z ich usług już niejednokrotnie i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona. Wszystko zgodnie z umową i jak dla mnie warto zapoznać się z ich ofertą. Szczególnie teraz, przy zbliżającym się sezonie zimowym ;)
Cytuj
~KarolinaZzzz #17
leciałam już z rainbow i tui loty były enterem do samego lotu nie miałam zastrzeżeń linie się postarały. Na pokładzie nawet perfumy w dobrej cenie kupiłam. jak szczerze mam powiedzieć to lepiej z tym pierwszym lecieć. bo z tego drugiego biura jak byłam na wakacjach w Turcji to rezydent nawet się nie zainteresował. ja i mój chłopak byliśmy jako jedyni w hotelu i nawet na tej rozpisce ze spotkaniami nie było go wpisanego..
Cytuj
Leroy #18
Przede wszystkim trzeba wybierać sprawdzonych organizatorów. Ponadto także warto zorientować się w jakich wycieczkach dane biuro się specjalizuje. Jeśli interesują Was trekkingi w himalajach to zerknijcie na ofertę biura Exploruj. To sprawdzony organizator takich wyjazdów. Biuro posiada stosowne pozwolenia i certyfikaty, dzięki czemu wyjazdy z nimi są zorganizowane dobrze i przede wszystkim bezpiecznie.
Cytuj
Twister #19
To chyba bardzo ważne gdy chcemy wybrać się w jakąś dłuższą podróż. Dobrze jest sprawdzić kilka ofert i poznać propozycje. Moja znajoma, zastanawia się nad wyjazdem do Indii i chyba tutaj http://www.wyprawadoindii.pl/ udało jej się znaleźć najlepszą ofertę.
Cytuj
Atlas #20
Cytat: Twister (2018-11-23 14:09)
To chyba bardzo ważne gdy chcemy wybrać się w jakąś dłuższą podróż. Dobrze jest sprawdzić kilka ofert i poznać propozycje. Moja znajoma, zastanawia się nad wyjazdem do Indii i chyba tutaj http://www.wyprawadoindii.pl/ udało jej się znaleźć najlepszą ofertę.też tam byłem z tym biurem podróży.
Cytuj
michal_zas #21
Obecnie planujemy z żoną zimowy wyjazd na narty, na który chcemy się wybrać z dziećmi. Pierwsze myśleliśmy o tym, żeby zorganizować wyjazd na własną rękę, ale po głębszej analizie wybierzemy najprawdopodobniej zorganizowany wyjazd z firmą Portaski.
Cytuj
~tyjaty #22
Ja także polecam wyjazd z biurem podróży. Szczególnie jeżeli chodzi o organizacje wyjazdó na narty zagranicą, ja korzystam z usług tego biura: https://austria-na-narty.pl/.
Cytuj
maczu #23
A czy podróżował ktoś z https://silesiatravel.pl/? Zastanawiam się wraz z przyjaciółmi nad wyjazdem w Alpy na narty. Wszystko wygląda fajnie i ciekawie. Ale wiadomo, ze opinie są bardzo ważne.
Cytuj
ibarek99 #24
Jeśli wybiera się ktoś do Poznania to polecam świetny hotel https://www.desilva.pl/poznan ja jestem bardzo zadowolony
Cytuj
elabarbara #25
W tym roku nie byliśmy z dziećmi nigdzie w ferie i chcieliśmy wybrać się w marcu gdzieś w góry. Skupiliśmy się na szukaniu apartamentu dla rodziny w Zakopanem, owszem wybór jest bardzo duży, ale nas zainteresowała oferta na apartament studio Koral tutaj https://www.apart-center.pl/ . Lokalizacja świetna blisko na stoki, jest jacuzzi, sauna, plac zabaw. Mam nadzieje że będzie wolny termin w marcu, bo dzieciaki już się cieszą.
Cytuj
HolidayParkZator_pl #26
Jeżeli udajemy się na wypoczynek po Polsce, to moim zdaniem warto zorganizować to we własnym zakresie i dograć szczegóły, wtedy możemy również liczyć na zdecydowanie niższe koszty wypoczynku niż w przypadku wyjazdu z biurem podróży.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany