Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wybór biura podróży

Karrosa #16
Jeśli chodzi o moje doświadczenie to mogę polecić Wam zajrzeć na stronę https://www.lidertravel.pl/ ! Jest to biuro podróży Bielsko, które oferuje wycieczki zagraniczne. Korzystałam z ich usług już niejednokrotnie i za każdym razem byłam naprawdę zadowolona. Wszystko zgodnie z umową i jak dla mnie warto zapoznać się z ich ofertą. Szczególnie teraz, przy zbliżającym się sezonie zimowym ;)
~KarolinaZzzz #17
leciałam już z rainbow i tui loty były enterem do samego lotu nie miałam zastrzeżeń linie się postarały. Na pokładzie nawet perfumy w dobrej cenie kupiłam. jak szczerze mam powiedzieć to lepiej z tym pierwszym lecieć. bo z tego drugiego biura jak byłam na wakacjach w Turcji to rezydent nawet się nie zainteresował. ja i mój chłopak byliśmy jako jedyni w hotelu i nawet na tej rozpisce ze spotkaniami nie było go wpisanego..

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany