Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Spływy kajakowe

Lesia #1
Interesuje mnie tutaj opinia osób biorących udział w spływach kajakowych. Czy ktoś był? Jak się bawiliście?
Cytuj
~Gimma #2
Byłam kilka razy. Na spływach organizowanych w Polsce jak również i w Chorwacji ( były to kajaki morskie, szczególnie miło wspominam ten chorwacki wypad bo krajobrazy świetne, no i poznałam tam wielu ludzi).

Oba spływy były organizowane przez tę firmę - jeśli byłabyś zainteresowana to mają duże doświadczenie w organizowaniu wlaśnie takich akcji.
Cytuj
Chatywsiole_pl #3
Udało mi się parę razy brać udział w takim spływie. Polecam innym, według mnie to świetna zabawa i na pewno warto choć raz w życiu spróbować tego.
Cytuj
Adamila021 #4
A może warto wybrać inną, ciekawą alternatywą dla kajaku? Na stronce http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/ znajdziecie spływy Wkrą pontonami. W sam raz na rodzinny, aktywny wypoczynek. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Cytuj
~pacohontas #5
Polecam spływy kajakowe w Polsce. Niesamowite emocje. Zobaczcie sami https://www.prezentzycia.pl/.
Cytuj
~Mateuuusz #6
Polecam zapoznać się też z ich ofertą - http://www.kajakipomiechowek.pl/. Nie mają sobie równych jeśli chodzi o spływy kajakowe. Super sprzęt, fajna trasa. Dla mnie to najlepsza fora spędzenia urlopu z możliwych ;)
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany