Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Zostać rolnikiem

jakubczak #1
Chcę zostać rolnikiem. Czy moglibyście mi powiedzieć, jak przygotować się do tej roli i w co konkretnie się zaopatrzyć, w jakie produkty, sprzęty? Z góry dziękuję!
Cytuj
kasia888 #2
Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, które będą odpowiedzialne za nawożenie wszystkiego. Podobno najlepszy nawóz to orcal Czytałam ostatnio o tym w jakiejś gazecie o ogrodach.
Cytuj
~Tymoteusz1 #3
Wbrew temu, co myśli wiele osób, rolnictwo wcale nie jest taką prostą rzeczą. Jeśli nie znacie się na temacie, to ciężko będzie Wam sobie poradzić. Najlepiej od razu zainwestujcie w takie mieszanki jak http://www.bas-pol.pl dzięki którym utrzymacie cały drób w należytym stanie. To najlepsze, co możecie zrobić.
Cytuj
suzi #4
Jeżeli interesuje Was rolnictwo to może Was też zainteresować gazeta rolnicza Nasza Rola: https://naszarola.pl/. Słyszeliście o niej wcześniej? Można tam znaleźć mnóstwo praktycznych informacji na temat uprawy zbóż i warzyw na dużą skalę. Warto być na bieżąco w branży.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany