Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Wyposażenie przemysłowe

wikiman #1
Co sądzicie o zwijaczach do kabli? W firmie męża większość urządzeń ma podłączone kable, z których często korzysta. Znalazłam juz taki zwijacz na http://www.midatech.pl/ za rozsądną cenę.
Cytuj
malinka_dwa #2
W dużych obiektach przemysłowych ważne jest także odpowiednie oświetlenie. Teraz na halach wykorzystuje się przede wszystkim świetlówki LED: https://swiatlolux.pl/zrodla-swiatla/swietlowki-led ze względu na ich niską awaryjność i niskie zużycie prądu.
Cytuj
Wiki9 #3
Jeśli korzystacie w Waszych zakładach przemysłowych z instalacji sprężonego powietrza, to polecam zastanowić się nad specjalnym audytem, o którym mowa na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/oferta/audyt-energetyczny-instalacji-sprezonego-powietrza. To naprawdę może się Wam przydać ;)
Cytuj
Rafson #4
Ja wolę kupować pewnie i sprawdzone przedłużacze ogrodowe. Bez kombinowania w zwijacze itd. Potrzebne są one praktycznie wszędzie, do każdego elektronarzędzia.
Cytuj
Agata88 #5
Doskonałej jakości wyposażenie przemysłowe oferuje także EKPO Sp. z o.o. Sp. k. - zestawy narzędziowe, narzędzia ręczne, pomiarowe, wyposażenie warsztatowe: meble, wózki, maty, chemia przemysłowa i wiele innych. Warto regularnie sprawdzać ofertę sklepu, gdyż często można trafić na nowe promocje.
Cytuj
Amadeusz77 #6
Interesujące propozycje. Rzeczywiście w każdej firmie potrzebne jest profesjonalne wyposażenie przemysłowe. Niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo niektóre sprzęty mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie i wykonywanie obowiązków. Czasami zanim podejmiemy decyzję o kupnie własnego sprzętu, warto skorzystać z opcji wypożyczenia narzędzi https://www.boels.pl/wynajem , najlepiej od profesjonalnej firmy, która zajmuje się tym od lat i oferuje bardzo bogaty asortyment produktów niezbędnych w każdej branży.
Cytuj
Krisiti90 #7
W większych firmach o takie rzeczy trzeba obowiązkowo zadbać. Są firmy, sklepy mające wyłącznie takie produkty, ja mam kilka takich miejsc. Jeżeli chodzi o warsztaty, hale produkcyjne, magazyny i też inne firmy to Gizo - firma proponująca między innymi maszyny budowlane, wózki widłowe, podnośniki, super się sprawdzi. Ja już przez wiele lat biorę od nich sprzęt i jestem wszystkiego pewna, a jak coś się dzieje to mam zagwarantowane naprawy na miejscu pracy maszyn.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany