Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Proste włosy

derki #1
Nie tylko prostownica może nam wyprostować włosy, ze strony http://www.rebel-...on-prostujacy-wlosy/ dowiedziałam się, że jest taki kosmetyk, który działa jak prostownica, ale jego cena może zwalić z nóg, sama o tym się przekonałam ;p
Bella89 #2
Ja nie mam problemu z prostymi włosami, ponieważ w naturze je mam. Jednak jak czasami coś mi się podkręci to stosuje wtedy prostownice. W dodatku od jakiegoś czasu używam również dopinek. Koleżanka kupiła mi je tutaj i jestem naprawdę zadowolona z nich. Mogę je kręcić, prostować, a nawet farbować.
Lenka8890 #3
Możesz też decydować się na keratynowe prostowanie włosów, byłam jakiś czas temu na takim zabiegu w salonie In Harmony i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu - włoski są idealnie wygładzone, nie puszą się i na dodatek pięknie błyszczą :)

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany