Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Przewozy z Polski do Belgii

bennasser #1
Witam,
Szukam sprawdzonego i taniego przewozu na linii Polska-Belgia. Ktoś coś poleci? Mam kilka kursów w październiku i muszę kupić na te podróże bilety.
Pisz śmiało, czytam każda propozycję.
bennasser #2
Cytat: bennasser (2018-09-07 09:32)
Witam,
Szukam sprawdzonego i taniego przewozu na linii Polska-Belgia. Ktoś coś poleci? Mam kilka kursów w październiku i muszę kupić na te podróże bilety. Co sądzisz o: https://flotea.pl...-osob-belgia-polska/
Pisz śmiało, czytam każda propozycję.
~Carmela8 #3
Ja słyszałam, że tanio można podróżować busem do Niemiec czy Belgii z firmą Int Bus. Przede wszystkim ich busy są naprawdę komfortowe i bezpieczne, dlatego u nich podróż przebiega spokojnie i przyjemnie. Myślę, że warto byłoby dokładnie zapoznać się z ich ofertą na ich stronie.
Wiki9 #4
A do Holandii z kim polecacie jechać? Znacie jakiś sprawdzonych przewoźników oferujących przewozy w tamte strony? W internecie trafiłam na całkiem atrakcyjna ofertę firmy ExpressBUS na stronie http://busy-express.pl/busy-do-holandii/. A Wy co o niej sądzicie? Czy ktoś z was miał może okazję podróżować do Holandii właśnie z tą firmą? I jak wrażenia? Bo pod względem cenowym oferta prezentuje się naprawdę ok...
~Jarko125 #5
Ja natomiast jeżdżę do Belgii z busami Trans-Expres. Zawsze byłem z nimi na czas na miejscu i nie jeżdżą jak wariaci na łeb na szyje, byleby zdążyć :) Poprzednia firma zapieprzała po autostradzie tak, że aż szyby się trzęsły..
~Jarko125 #6
Ja natomiast jeżdżę do Belgii z busami Trans-Expres. Zawsze byłem z nimi na czas na miejscu i nie jeżdżą jak wariaci na łeb na szyje, byleby zdążyć :) Poprzednia firma zapieprzała po autostradzie tak, że aż szyby się trzęsły..

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany