Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Odszkodowania

majrly #1
Mój brat tydzień temu spadł w pracy z rusztowania. Leży teraz w szpitalu ze złamanym żebrem. Wyczytałam na https://www.aif.com.pl/odszkodowania/ że możemy walczyć o odszkodowanie. Nie mam żadnego doświadczenia w tego typu sprawach więc wynajęłam firmę która zajmuje. Czy waszym zdaniem to dobry pomysł?
Cytuj
Aneta9090 #2
Polecam też spróbować tutaj: https://www.tuodszkodowania.pl/
Cytuj
Aneta9090 #3
Witam, ostatnio miałam małą stłuczkę (nie z mojej winy). Starałam się o odszkodowanie ale moja ubezpieczalnia odmówiła mi wypłaty. Czy w związku z tym mogę się jakoś odwołać od ich decyzji? Znalazłam trochę informacji tutaj: https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/, i zaczęłam się zastanawiać czy warto walczyć? Czy może lepiej jest odpuścić?.
Cytuj
~leonik #4
Wywalczenie zasądzenia odszkodowania to jeszcze finał sprawy. Jeżeli dłużnik nie zapłaci to trzeba pchnąć sprawę do komornika a komornicy są lepsi i gorsi. Warto zapoznać się z opiniami o komornikach. w zasadzie to jest tak że czym bardziej dłużnicy na nich utyskują np. http://komornicy-opinie.pl/komornik-olga-sawicka-warszawa-opinie/ tym bardziej są tacy komornicy skuteczni.
Cytuj
~Tymoteusz1 #5
To bardzo delikatny temat. Właśnie dlatego powinniście postępować tutaj z rozwagą. Najlepiej będzie skorzystać ze wsparcia takich firm jak https://www.straetus.pl/windykacja-katowice-silesia/. Dzięki temu nie będziecie ryzykowali dobrym imieniem Waszej marki. To ważna kwestia, bo dzięki temu możecie w spokoju dalej realizować swoje zadania, nie przejmując się o windykację.
Cytuj
mami1 #6
Niestety czasami w życiu są takie sytuacje, że coś pójdzie nie po naszej myśli - odwołają lub opoźni sie nasz lot. Pamietajmy, ze nawet w takich sytuacjach należy nam sie odszkodowanie lotnicze https://donothing.com.pl/ Odszkodowanie przysługuje w przypadku wszystkich lotów na terenie UE, lotów z UE do kraju spoza UE, oraz lotów z kraju spoza UE do UE – tylko gdy linia lotnicza jest zarejestrowana na terenie UE.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany