Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Jaki rower wybrać?

~Clarens88 #16
A szczerze mówiąc, to wszystko zależy, do czego ten rower ma być ;) Czy ma być bardziej do jazdy miejskiej czy do jazdy górskiej. Bardzo fajnie rowery ma ten sklep rowerowy Zresztą ja tu widziałam nie tylko rowery, ale tez wiele innych akcesoriów jak odzież czy foteliki na rower, przyczepki -etc:)
Mateusz_Gratys #17
Musisz sprecyzować do czego ten rower będzie ci potrzebny i jaki mniej więcej masz budżet. Natomiast jeśli szukasz roweru rekreacyjnego, który będzie wszechstronny, bezawaryjny i komfortowy to jedyne co przychodzi mi na myśl to cross. Rowery crossowe są idealne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerami, jeśli mam ci polecić konkretny model to zapoznaj się z tym artykułem https://portal.bi...y_unibike_viper_2019 i sam wyciągnij wnioski.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany