Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Alkohol

rzadka2 #1
Ostatnio zostałem zaproszony do mojej koleżanki na parapetówkę do jej nowego mieszkania. Oprócz zwykłego prezentu pomyślałem, że kupię jej jakiś niebanalny alkohol. Czy waszym zdaniem coś z oferty https://www.forfiterexclusive.pl/grappa się nada? Pijacie takie alkohole?
Cytuj
Sabre #2
Nie pijam alkoholu właściwie w ogóle... więc ciężko mi powiedzieć.
Cytuj
~Tymoteusz1 #3
Jeśli chodzi o takie kwestie, to ja byłbym bardzo ostrożny. Pamiętajcie, że alkohol prowadzi do alkoholizmu, a to jest już poważnym problemem. Właśnie dlatego jeśli spotka Was taka sytuacja, to powinniście jak najszybciej wybrać się do ośrodka http://cm-medica.pl/centrum-uzaleznien/osrodek-leczenia-uzaleznien/, gdzie zwalczycie Wasz nałóg. Pamiętajcie o tym i szybko reagujcie.
Cytuj
Aleksa #4
Jeśli ktoś nie ma zahamowań i upija się nagminnie, to już jest uzależnienie. Wtedy jak najszybciej trzeba zacząć leczenie. Wiele osób załamuje wtedy ręce i nie wie co robić, gdy na przykład bliscy się od niego odwrócili. Po to są specjalne poradnie, które prowadzą właściwe leczenie. Wystarczy zajrzeć na stronę Ranking ośrodków terapii, wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie placówkę i się do niej zgłosić.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany