Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Alkohol

~Moska90 #16
Faktycznie, to istotna kwestia. W końcu przecież dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z takiego wsparcia, jakie oferują chociażby alkomaty z https://alko-maty.pl/8-alcoblow To może być czymś, co świetnie wpłynie na poziom Waszego bezpieczeństwa, miejcie to na uwadze.
Cytuj
Karrosa #17
Problem z alkoholizmem jest trudny zarówno dla osoby chorej, ale także dla wszystkich z jej otoczenia. Mi udało się natrafić na ofertę jednego z ośrodków uzależnień. Mowa konkretnie o tej: https://tratwa.pl/leczenie-alkoholizmu.html Wspólnie z resztą członków mojej rodziny uznaliśmy, że to będzie najlepsze wyjście. W tym momencie naprawdę szczerze polecam Wam właśnie takie rozwiązanie.

____________________________________
Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień ul. Beskidzka 8 43-460 Wisła Tel.: +48666030505 WWW: https://tratwa.pl
Cytuj
Tamara23 #18
Nadużywanie alkoholu jest bardzo poważnym problemem zarówno dla samego uzależnionego, jak i jego bliskich, szczególnie jeżeli wykazuje on agresję. Dlatego też najszybciej jak będzie to możliwie, warto podjąć terapię, jaką jest odtrucie alkoholowe warszawa . Ośrodek ten zapewnia najwyższe standardy swoim pacjentom, a co więcej na miejscu pracuje kadra bardzo dobrze wykwalifikowanych lekarzy, o dużym doświadczeniu.
Cytuj
~diamencik897 #19
Rodziny żyjące z alkoholikiem są wypaczone. Wiem coś o tym, moja mama pije od kiedy pamiętam. Jej rodzice pili, nawet "zaliczyła" rok ponad w Domu Dziecka. A teraz powiedziałam, że dość mam tego wszystkiego. Chcę jej pomóc i nawet opłacę Ośrodek terapii Forest w pięknym miejscu, byleby się wyleczyła. Pomogę jej się rozprawić z męczącymi ją demonami.
Cytuj
~Matyysik #20
Najważniejszą kwestią jest by nie prowadzić po alkoholu, dlatego warto mieć w domu sprzęt do kontrolowania poziomu alkoholu w organizmie. Tutaj https://sklephadron.pl/11-alkomaty możecie popatrzeć sobie na różne modele alkomatów, mają przystępne ceny.
Cytuj
siniore #21
Alkohol może być świetnym dodatkiem do imprez, ale też może prowadzić do uzależnienia niestety. Gdyby tak się wydarzyło i spotkało kogoś bliskiemu was to pomyślcie o ośrodku leczenia alkoholizmu https://portaldlazdrowia.pl/dlaczego-warto-wybrac-prywatny-osrodek-leczenia-alkoholizmu-i-narkomanii/ . To jest choroba i da się ją wyleczyć
Cytuj
~diamencik897 #22
Cytat: diamencik897 (2020-03-06 12:24)
Rodziny żyjące z alkoholikiem są wypaczone. Wiem coś o tym, moja mama pije od kiedy pamiętam. Jej rodzice pili, nawet "zaliczyła" rok ponad w Domu Dziecka. A teraz powiedziałam, że dość mam tego wszystkiego. Chcę jej pomóc i nawet opłacę Ośrodek terapii Forest w pięknym miejscu, byleby się wyleczyła. Pomogę jej się rozprawić z męczącymi ją demonami.

Potwierdzam! W środku terapii Forest był mój teść. Polecam z całego serca, więc nie zastanawiaj się nawet chwili dłużej! Umówcie się na terapie i zacznijcie leczenie! Nawet nie wiesz, jak poprawi się wasze życie! Wszędzie będę polecać i dziękować terapeutom z ośrodka Forest za to, żę odzyskałam rodzinę!!
Cytuj
Lenka8890 #23
Jeżeli ktoś z was lub waszych bliskich ma problem z nadużywaniem alkoholu to serdecznie zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistów z ośrodka Twoja Przystań - leczenie alkoholizmu Warszawa
Cytuj
jakubczak #24
Dokładnie! Alkohol jest dla ludzi, ale co w sytuacji kiedy zażyjemy go zdecydowanie za dużo? I nie jest tu już mowa o zwykłym kacu lecz o poważnym zatruciu alkoholowym... Ostatnio mocno zagłębiam się w te tematy i natrafiłem na ciekawy artykuł opisujący cały proces detoksu alkoholowego: http://www.eklini...na-czym-polega/1984/ Czy Wy macie jakieś swoje sposoby na wyeliminowanie silnego kaca?
Cytuj
Felicita #25
Zawsze mi przykro, kiedy słucham lub czytam relacje rodzin alkoholików. Mam wrażenie, że najczęściej nie mam tam szczęśliwego zakończenia, bo po prostu nikt nie wyciągnął do nich ręki. Często dzieje się tak, bo ludzie nie wiedzą gdzie się zwrócić. Proponuję odtrucie alkoholowe Szczecin https://odtruwanieszczecin.pl/ Warto je przeprowadzić po każdym dłuższym ciągu alkoholowym. Można też pomyśleć o wszywce alkoholowej.
Cytuj
~tomasz33323 #26
Ja dużo dobrego słyszałem o ośrodku Forest i się zastanawiam czy nie wybrać go. Mój brat ma problem z alko i chcemy mu pomóc. Może ktoś coś polecić?
Cytuj
amidud #27
Jeśli ktoś ma problem z alkoholem to przede wszystkim musi chcieć się leczyć. O terapii uzależnień więcej poczytacie tu: https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/. Warto porozmawiać z tą osobą i przedstawić jej taką możliwość.
Cytuj
~Monana #28
Z alkoholizmem, jak z każdym innym uzależnieniem, trzeba walczyć, bo to rozbija całą rodzinę. Wiem, bo pochodzę z patologicznej rodziny, gdzie rodzice pili, a dzieci chodziły samopas. Mama dla naszego dobra, się wcześniej ogarnęła, ale tata dalej pił. Poszukałam dla niego ratunku i znalazłam esperal. Zapytałam go po terapii, czy się na to zdecyduje, poczytał i powiedział, że tak. Od tamtej pory nasza rodzina funkcjonuje w miarę normalnie, ale dalej mamy lęk, że koszmar powróci.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany