Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Karma dla psa

Doll #16
Bo karma sucha nie jest wcale dla psów dobra. Jeśli masz możliwość, to pozostań przy mokrej.
~szymek #17
Mój pies ma karmę morą i uchą i jest to reico. Zawartość mięsa w karmie mokrej wynosi ok 70 procent, nie ma w niej chemicznych konserwantów, zagęszczaczy i innych ulepszaczy które mają zwiększyć apetyt psa. Pies je tyle i potrzebuje jego organizm.
~Gabrynia #18
Moja Aisha jada suchą karme odkąd przeszła sterylizację. Niestety ma mokrej mi tyła więc zaczełam ją karmoć suchą ale z wyższej półki, wysokomięsną , bez zbóż. Je 1-st Choice
Same plusy jak dotąd bo ne chodzi głodna odkąd sie juz przyzwyczaiła, karme je ze smakiem, nie stoi w misce. Dodatkowo nie tyje a nawet spadła pare kilo co jest sporym plusem. Dodatkowo znacznie poprawiła jej sie jakosć sierści, pieknie sie błyszczy a nie stosowałam żadnych dodatkowych suplementów więc wyrażnie po tej karmie taka poprawa. Jak karma jest dobra, bez chemii, z dobrej jakości skłądników to jest dla psa dobra, powie to każdy wet
Felicita #19
Uważam, że sucha karma dla psa dobrej firmy, jak na przykład Brit Care https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/sucha-karma-dla-psa/ jest bardzo dobrą karmą. Swoim psom pół godziny przed podaniem karmę zalewam wodą. Nie jedzą wtedy szybko i łapczywie, natomiast jedzą ze smakiem i od kiedy podaję Brit Care nie mają żadnych problemów żołądkowo-jelitowych. Poza tym jej cena jest ceną rozsądną, na każdą kieszeń.
gingero #20
My zazwyczaj kupujemy Acanę: https://www.tukan24.pl/karma-acana-dla-psow-c-1_210_217.html. Weterynarz nam polecił tę karmę ze względu na to, że jest naturalna i naprawdę smakuje naszemu pieskowi. Polecam sobie o niej więcej poczytać.

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany