Serwis opinie-turystyczne.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Zamknij cookie

Dobra żywność

michasia9893 #1
Według mnie dobra żywności, to żywność zdrowa, bez glutenu, która nie wpływa źle na nasz organizm. Nie namawiam nikogo do takiego stylu życia, ale polecam chociażby sprawdzić sobie, bo może akurat dzięki temu poczujecie się lepiej. Fajne produkty można znaleźć na stronie https://staropols...glutenowa,423,0.html
Ostatnia modyfikacja 05-11-2018, 11:29 Cytuj
~jago #2
Tak, zgadzam się z Tobą całkowicie, że najzdrowsza jest żywność bez glutenu. Uważam nawet, że powinniśmy dążyć do eliminacji tego składnika, nie tylko do produkowania takich https://www.jarmarknatury.pl/ produktów bezglutenowych. Skoro to wyniszcza tyle organizmów, powoduje alergie, czy wspomaga rośnięcie otyłości, po co to dalej stosować? Dla mnie to jest niepojęte.
Cytuj
gingero #3
Jeżeli ktoś jest uczulony na gluten to oczywistym jest, że powinien się go wystrzegać. Warto więc zajrzeć sobie na stronę https://sanoglutenfree.pl/content/17-dieta-bezglutenowa i poczytać trochę o diecie bezglutenowej. Znajdziecie tam też dużo produktów bezglutenowych.
Ostatnia modyfikacja 07-05-2019, 13:15 Cytuj
~jago #4
Zdrowe pożywianie się jest bardzo ważne nie tylko ze względu na nasz wygląd, ale i na nasze zdrowie. Dlatego zachęcam do odwiedzania sklepu ze zdrową żywnością kraków - http://www.bronowickaspizarnia.pl/ i by zmieniać swoje nawyki żywnościowe.
Cytuj
Aleksa #5
Nie koniecznie musimy się katować wybieraniem wyłącznie produktów bez glutenu, jeśli jesteśmy zdrowi. Wystarczy wziąć pod uwagę cenne wskazówki, które zawarte są na tej stronie https://kcalmar.com/blog/ . Znajduje się tu wiele wartościowych treści zawierających przykładowe jadłospisy i publikacje znanych specjalistów. Warto przeczytać.
Cytuj
~littlebunny #6
Doskonale zdaje sobie sprawę jak ciężko jest samemu przygotowywać zdrowe posiłki każdego dnia. Nie zawsze jest na to chęć, ochota. No, a o zdrowie trzeba też dbać. Ja znalazłam na szczęście już dobre dla siebie rozwiązanie. A mianowicie dietę pudełkową oferowaną przez https://www.fitapetit.com.pl . Dzięki nim będę mogła lepiej zadbać o swoje zdrowie, a tym samym schudnąć.
Cytuj
~Marika96 #7
Zdrowa żywność, to przede wszystkim ta nieprzetworzona i jest ona składnikiem każdej zdrowej i zbilansowanej diety. Myślę, że nie chodzi tu wyłącznie o żywność bezglutenową, o której piszesz, a która zawiera na przykład nikomu niepotrzebną białą mąkę, ale o wszystko, co jest nieprzerobione. A skoro dieta opiera się na takich składnikach, to możemy też stosować preparat https://opinie-ko...-szczuplej-sylwetki/ z wyciągiem z odchudzającego mango.
Cytuj
Teodor #8
Dobra bo ze swojej grządki, inaczej trudno o zdrową.
Cytuj
Wiki9 #9
Ja zawsze staram się szukać zdrowszych zamienników różnych rzeczy, które je się na co dzień. Na przykład zamiast tradycyjnej, białej soli kuchennej, używam różowej soli kłodawskiej ze sklepu https://jawo2008.pl/335-sol-klodawska-rozowa-gruboziarnista.html. Jest ona bogata w wiele cennych dla zdrowia minerałów ;) Polecam :)
Cytuj
lubelak #10
Nie wszyscy tolerują gluten.
Cytuj
~Anettka #11
Dobra żywność nie wyklucza glutenu, ale faktycznie jest coraz więcej osób, które go nie tolerują. Ja na szczęście nie mam takich problemów, ale staram się odżywiać zdrowo. Chętnie korzystam z przepisów takich jak np. na tej stronie https://smaksuperfood.pl/ . Lubię odkrywać nowe smaki i urozmaicać swoją dietę. :)
Cytuj
~Antoni21 #12
Faktycznie, to bardziej złożona kwestia. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://mamdzieck...krowiego,nId,3309984 i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób najlepiej radzić sobie z alergiami pokarmowymi u maluchów. Jeśli tego zaniedbacie, to może się to skończyć wyjątkowo niekorzystnie.
Cytuj
wat21 #13
A wiecie co znaczy słowo RÓWNOWAGA lub zbilansowana dieta? Jeśli ktoś nie ma problemu z tolerancją glutenu to niech nie rezygnuje z niego z powodu jakiejś głupiej mody!


___________________
https://remont-domu.pl/
Cytuj
stempa #14
Ja polecam nabiał i zamienniki na https://www.bee.p...nabial-i-zamienniki. Borykałam się dość długo z alergią na mleko dopóki nie trafiałam na ta stronę. Udało mi się opanować moje zdrowie właśnie dzięki takim produktom.
Cytuj
~Roman77 #15
Nie wiem, nad czym się tutaj w ogóle zastanawiać. Przecież jeśli mówimy o karmieniu maluszków, to zdecydowanie powinniście stawiać na mleko matki. Jeśli nie jest to możliwe, to w http://www.famili...-opinie,13747,1.html znajdziecie artykuł na temat tego, jakie mleko będzie odpowiednie. Powinniście przeczytać to już teraz.
Cytuj

Szybka odpowiedź

Podaj email jeśli chcesz być powiadamiany o nowych wypowiedziach w tym wątku, Twój e-mail nie jest ujawniany publicznie, ani nikomu udostępniany